Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

ZIMOWISKO - MŁODZI DOCIEKLIWI & ZORBING & TERMY & LASERTAG & SNOWTUBING

Miejsce: Polska / Biały Dunajec, wiek: 7 - 12 lat i 13 - 16 lat, transport: Autokar
02/CT/BIAMD/Z21 30.01.2021 - 05.02.2021 1184.00 PLN rezerwuj
termin dla województw: pomorskiego, łódzkiego, śląskiego, lubelskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego. Promocja ważna do podanego terminu, lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc ograniczona. Promocje nie łączą się

BIAŁY DUNAJEC - ZORBING - TERMY - LASERTAG - ZAKOPANE - SNOWTUBING. Wyjazd skierowany dla wszystkich osób, które nie chcą korzystać z jazdy na nartach lub desce snowboardowej, ale chcę spędzić niezapomniane zimowe ferie w atmosferze świetnej zabawy z dużą dozą ADRENALINY. Czeka na Was wodne szaleństwo w Termie Bania, odwiedzimy Zakopane, zorganizujemy turniej LASER TAG, ZIMOWY ZORBING, SNOWTUBING ale to nie wszystko….

UWAGA! Wyjazd może być realizowany w ramach BONU TURYSTYCZNEGO!

DLA KOGO: Wyjazd skierowany dla wszytkich osób, które nie chcą korzystać z jazdy na nartach lub desce snowboardowej, ale chcę spędzić niezapomniane zimowe ferie w atmosferze świetnej zabawy z dużą dozą ADRENALINY. Czeka na Was wodne szaleństwo w Termie Bania, odwiedzimy Zakopane, zorganizujemy turniej LASER TAG, ZIMOWY ZORBING, SNOWTUBING ale to nie wszystko…. Zimowisko dla dzieci w wieku 7 - 12 lat oraz młodzieży w wieku 13 - 16 lat.

BIAŁY DUNAJEC: jest niewielką, malowniczą, górską miejscowością, położoną wzdłuż potoku, od którego wzięła swoją nazwę. Biały Dunajec jest oddalony zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie mogą stąd szybko i łatwo dostać się do znanych narciarskich miejscowości - Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, Małego Cichego oraz na wyciąg Suche-Ski. Jest to wymarzone miejsce dla miłośników białego szaleństwa!

 

ZAKWATEROWANIE: OŚRODEK „DANUTA” pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami i TV; obiekt zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Ośrodek można obejrzeć na stronie: http://owdanuta.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: tenis stołowy, „piłkarzyki”, sala wyposażona w sprzęt nagłaśniający i specjalne oświetlenie, kameralna sala kominkowa, boiska sportowe: do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, specjalne miejsce na ognisko, plac zabaw.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM RAMOWY:

1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja.  Nocleg.
2 – 6 Dzień: Realizacja bogatego programu animacyjnego pobudzającego kreatywność uczestników, wycieczek oraz  ekstremalnych przeżyć. W programie między innymi: Gorące Termy, Snowtubing, Zorbing, LaserTag, zajęcia detektywistyczne, Odyseja Pomysłu i wiele więcej.
7 Dzień:   Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach porannych. Przejazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy

MŁODZI DOCIEKLIWI – WARSZTATY ANIMACYJNE:

 • MAFIJNE PORACHUNKI: W Białym Dunajcu pojawili się nowi gracze. Terroryzują miasto i jego mieszkańców. Policja wysłała swoich najlepszych agentów, którzy działają pod przykrywką. Uczestnicy zagrają w kultową „MAFIĘ” grę znaną na całym świecie, uczącą abstrakcyjnego myślenia i dedukcji.
 • DAKTYLOSKOPIA: Jakie ślady na miejscu przestępstwa pozostawił po sobie złodziej? Nauka jak w prosty sposób ściągać odciski palców z przedmiotów i porównać je z odciskami innych osób.
 • W ŚWIECIE SZYFRÓW: Jednym z zadań policyjnych ekspertów jest łamanie szyfrów i tłumaczenie slangu jakim posługują się przestępcy. Nauka używania różnych rodzajów szyfrów i ich odczytywania.
 • NA TROPIE ZBRODNI: Mapa popełnionych przestępstw, pozostawione ślady, tajemnicze zadania do wykonania i…. ekstremalna zimowa gra terenowa. To będzie super zabawa w policjantów i złodziei. To będzie prawdziwy sprawdzian odczytywaniem znaków pozostawionych przez przeciwną drużynę.
 • ZGADNIJ KTO: Podczas zimowego wieczoru uczestnicy zagrają w zwariowaną grę integracyjną „CZÓŁKO”. Ciekawe kto najlepiej poradzi sobie z zadawaniem pytań, które są kluczowe w rozwiązywaniu kryminalnych zbrodni przez detektywów.
 • ODYSEJA POMYSŁU: Podczas zajęć uczestnicy nauczą się kreatywnego i krytycznego myślenia, poprzez twórcze rozwiązywanie problemów, łamigłówek i zagadek. Będziemy uczyć się także jak marzyć, być odważnym i myśleć samodzielnie, nieszablonowo. To wszystko w duchu kooperacji i otwartości na pomysły innych osób z TEAMU.  Poznamy także czy jesteśmy typem ryzykanta, inicjatora czy pomysłodawcy.

A TO NIE KONIEC ATRAKCJI BO CZEKA NA NAS JESZCZE:

 • LASER TAG: strategiczna gra terenowa. Nowoczesna, bezbolesna alternatywa dla klasycznego paintballa. Każde trafienie sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym oraz świetlnym na opasce przeciwnika. Sprawia, że każdy z graczy może wcielić się w prawdziwego wojaka na polu bitwy. Paintball bez kulek?  Tak dla Laser Tag!
 • ŚNIEŻNY ZORBING: czyli sport ekstremalny w kuli sferycznej, który gwarantuje niezapomniane przeżycia.
 • SNOWTUBING: sanki są przestarzałe! Używając specjalnych pontonów będziemy ześliznąć się po narciarskim stoku. Rozrywka dostarczająca pozytywnych endorfin i emocji.
 • GORĄCY WPOCZYNEK W TERMIE BANI: wizyta w termach połączona z gorącymi kąpielami nie tylko pozwoli uczestnikom na doskonały relaks ale również zahartuje, ponieważ woda termalna jest bogata w liczne związki mineralne. Czeka na nas wiele atrakcji takich jak np.: zjeżdżalnie Anakonda, Turbo, Pontonowa i inne - łącznie ponad 300 metrów długości, karuzele wodne, kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad i oczywiście baseny termalne.
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO ZAKOPANEGO: Krupówki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i klimatycznych deptaków w całej Polsce. Jest to gwarna i tętniąca życiem ulica w Zakopanem, zawsze pełna odwiedzających i mnóstwa, ciekawych atrakcji. Na samych Krupówkach znajduje się wiele barów, regionalnych restauracji, a także mnóstwo sklepów.
 • CITY GAME: zwariowana gra terenowa na Krupówkach!
 • KULTOWA GRA W KAPSLE: oczywiście najpierw sami skonstruujemy tory i  trasy. Im trudniejsza trasa – kręta, dłuższa z różnymi przeszkodami tym weselsza będzie rozgrywka. Wygrywa gracz, którego kapsel jako pierwszy dotrze do mety.
 • WIECZÓR FILMOWY w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu.
 • Idealne selfie czyli zimowa FOTO BUDKA.
 • Rozgrywki sportowe
 • Wieczór z PLANSZÓWKAMI.

TRANSPORT: autokar na trasie Gdańsk  – Biały Dunajec – Gdańsk/ Mława – Biały Dunajec – Mława w zależności od wybranego terminu. Wyjazd z Gdańska/Mławy w godzinach porannych. Powrót w godzinach wieczornych. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa Parking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży 13:40 13:30 100,00 zł.
Dojazd własny Ośrodek Wczasowy Danuta, ul. Jana Pawła II 333B, Biały Dunajec 18:00 7:30 0,00 zł.
Elbląg Dworzec Główny PKP w Elblągu 06:00 18:30 200,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 4 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Gdańsk Parking przy Gradowej (obok stacji paliw Orlen Gdańsk ul. Dąbrowskiego 4) 06:15 21:00 200,00 zł.
Katowice Wyjazd: Stacja BP – Mc Donald’s / BP przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska , powrót: Ofiar Katynia, autostrada A4 (k.Wrocław) 15:10 12:00 80,00 zł.
Kwidzyn/Kopytkowo Stacja Paliw BP Kopytkowo (zaraz za zjazdem z Autostrady A1) 07:55 19:20 200,00 zł.
Lublin Dworzec Główny PKP w Lublinie 09:30 18:55 160,00 zł.
Uwagi: Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 6 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Łódź Stacja Paliw Shell ul. Rokicińska 192 10:55 16:20 140,00 zł.
Mława Dworzec Autobusowy, ul. Zygmunta Padlewskiego 1, 06-500 Mława 08:00 16:30 160,00 zł.
Olsztyn Dworzec Autobusowy w Olsztynie, plac Konstytucji 3 Maja, 11-041 Olsztyn 07:00 17:30 180,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 4 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Opole Dworzec Główny PKP w Opolu 04:45 18:45 160,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 6 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Ostróda Dworzec PKP w Ostródzie 07:00 17:30 180,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 4 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Piotrków Trybunalski ul. Sikorskiego 43, stacja „Huzar” przy zjeździe do miasta z trasy DK1 11:40 15:30 140,00 zł.
Pułtusk Stacja Paliw Orlen, ul. Warszawska 56, 06-100 Pułtusk 09:20 15:10 160,00 zł.
Radom ul. Wernera 52, stacja benzynowa Lukoil-McDonalds 12:30 12:15 120,00 zł.
Rzeszów Dworzec Główny PKP w Rzeszowie 11:00 17:10 160,00 zł.
Uwagi: Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 6 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Tczew ul Braci Grimm 4 parking przy supermarkecie Carrefour 07:15 20:00 200,00 zł.
Warszawa Dworzec Zachodni PKS, Al. Jerozolimskie 144 10:00 14:45 140,00 zł.
Wrocław Dworzec Główny PKP we Wrocławiu 05:30 19:30 160,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 6 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.

KADRA:  Wychowawcy i kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19  + 90 zł
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł.

UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE:

 1. Należy zabrać ze sobą ciepłą odzież zimową / termo aktywną przystosowaną do  warunków panujących zimą w górach.
 2. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
 3. Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny 
 4. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
 5. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej.

W CENĘ WLICZONO:

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie,
 • opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN,
 • ubezpieczenie NNW,
 • wycieczki wg programu, program animacyjny
 • podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO:

 • skipassów ok. 320 zł - (cena karnetów skipass podana jest z sezonu zimowego 2020 i może ulec niewielkiej zmianie – aktualny cennik skipassów pojawi się w październiku/listopadzie 2020 r.).
 • dopłaty do transportu w zależności od miasta wyjazdu (obowiązkowo): Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo) + 200 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa + 140 zł, Częstochowa + 100 zł, Katowice + 80 zł, Mława, Pułtusk + 160 zł, Radom + 120 zł,
  Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Wrocław (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) + 160 zł, Elbląg + 200 zł, Olsztyn, Ostróda + 180 zł (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach).
  Dojazd własny – brak dopłat
 1. Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut : 80.00 PLN
 2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : 60.00 PLN
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) : 120.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 : 90.00 PLN