Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

WIELKIE GRECKIE WAKACJE - GRUPA SPORTOWA TCZEW

Miejsce: Grecja / Leptokaria, wiek: 12 - 18 lat, transport: Autokar
01/CT/GRENO/L21 26.06.2021 - 07.07.2021 2314.00 PLN rezerwuj

METEORY - WIECZÓR GRECKI - ATENY - BUDAPESZT Zapraszamy do krainy bogów i herosów, gdzie gorące rytmy i greckie smaki urzekną każdego :) Oferta wyłącznie dla grupy sportowej Pani E. Nobis.

MIEJSCOWOŚĆ: LEPTOKARIA to miejscowość położona u stóp Olimpu wzdłuż brzegu Morza Egejskiego. Ze względu na liczne kluby, dyskoteki i kawiarnie jest jednym z najpopularniejszych kurortów Riwiery Olimpijskiej. Dodatkowo turystów przyciąga krystalicznie czysta woda, z piękną piaszczysto - żwirową plażą. Wszystko to sprawia, że Leptokaria staje się wymarzonym miejscem na letni wypoczynek.

Obóz dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat

ZAKWATEROWANIE: Hotel Aleksander*** położony ok. 350 m od plaży, leżący na obrzeżach Leptokarii. Pokoje 2,3,4,5 osobowe (również typu studi0) z pełnym węzłem sanitarnym. Klimatyzacja sterowana centralnie, dostępna w godzinach 18.00 – 8.00.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: restauracja, duży basen, boisko do siatkówki na plaży, sprzęt sportowy, teren zielony wokół.

WYŻYWIENIE: w Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu): śniadania, lunch oraz kolacja, woda do posiłków. Woda w dystrybutorach dostępna dla uczestników cały czas. Suchy prowiant na drogę powrotną. Śniadanie i obiadokolacja w okolicy Aten. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się obiadem w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu.  

 

1 dzień 26.06: Wyjazd autokaru w godzinach wieczornych. Nocny przejazd na Słowację.  

2 dzień 27.06: Dojazd do Tatralandii – jednego z największych Parków Wodnych w Europie. Tatralandia to 14 basenów oraz prawie 30 zjeżdżalni i rur, które dostarczą niesamowitych emocji.  FREE FALL – dla tych co nie moją się grawitacji, ROLLERCOSTER albo DELHIN – o długości prawie 200 metrów – to tylko nieliczne atrakcje dostępne dla zwiedzających. Każdy kto będzie chciał odpocząć, będzie mógł skorzystać ze strefy TROPICAL PARADISE i przenieść się na prawdziwe Karaiby z palmami, muszlami i morską wodą. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Grecji.
Alternatywną opcją jest zabawa w Parku Rozrywki Basenova Aquapark Besenova oferuje: 5 basenów z wodą geotermalną, 5 basenów z wodą termalną (czystą) 8 rur i zjeżdżalni odkryte (letnie), Basen do nurkowania, Fun Bubble Pool, Siłownia przy basenach Relax centrum – masaże, solarium, manicure, pedicure.

3 dzień 28.06: Przyjazd do Leptokarii w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Grecji – obiadokolacja.

4 – 8 dzień: Pobyt w Grecji. Realizacja programu:

 • CAŁODNIOWA WYCIECZKA NA METEORY
  całodniowa wycieczka do wpisanych na listę UNESCO Meteorów - klasztorów "zawieszonych w niebie", zbudowanych na niedostępnych, stromych wieżach skalnych. Obecnie czynnych jest tylko 6 z 24 wzniesionych w XIV wieku klasztorów, a jedynie 5 z nich jest nadal zamieszkanych - zdarza się, że przez jednego zakonnika. Dwa z nich (św. Trójcy i św. Stefana) pełnią nadal funkcję opactw, w innych zaś mieszczą się muzea religijne. Powrót do Leptokarii.
 •  GRECKI WIECZÓR - καλό πρωί (kalimera), καληνύχτα (kalinichta) – czy  li krótka lekcja j. greckiego :) Nauczymy się tańczyć Zorbę i poznamy trochę ciekawostek związanych z tradycjami greckimi.
 •  IMPREZOWO – ROZRYWKOWO – gorące rytmy, najnowsze hity i dobra zabawa. Poczujemy grecki klimat bawiąc się pod gołym niebem nad basenem lub w hotelu. Dla chętnych wyjścia na dodatkowe dyskoteki koszt ok. 5 euro/os.
 •  AQUA FUN – coś dla leniwych – czyli możliwość relaksu „do góry brzuchem” l ekko unosząc się na basenowej wodzie albo coś dla aktywnych - Aqua Aerobik przy skocznych ry  tmach muzyki, waterpolo
 • UROKLIWA LEPTOKARIA - piesze wycieczki po miasteczku i okolicach, podczas spacerów będziemy mieli szansę skosztować wyśmienitych specjałów w licznych kawiarenkach i greckich tawernach.
 • NIEBIAŃSKA PLAŻA – plażowanie i morskie kąpiele pod okiem ratownika
 •  „MAGICZNA NOC” - w nasz ostatni pożegnalny wieczór będziemy podziwiać rozświetlone lampionami niebo, które wspólnie wypuścimy.
 •  ANIMACJE SPORTOWE I REKREACYJNE

9 dzień 4.07: Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd w kierunku Aten. Dojazd do Aten około południa. Zwiedzanie Aten z przewodnikiem. Przejazd do hotelu obiadokolacja i nocleg.

10 dzień 5.07:  Wykwaterowanie z hotelu. Śniadanie – wyjazd w stronę Polski.

11 dzień 6.07 : Dojazd do Budapesztu – zwiedzanie miasta z przewodnikiem (postój 9h). Przejazd na Wyspę Św Małgorzaty i pobyt na Termach Palatinus. Jest to wyjątkowe miejsce gdzie można się orzeźwić w kąpieliskach z temperaturą wody 28 C., korzystać z kompleksu zjeżdżalni wodnych. Wokół są tereny zielone, a przed słońcem schować można się w cieniu drzew. Dziś Palatinus to miejsce, gdzie można na pewno odpocząć od zgiełku miasta.

12 dzień 7.07: Przyjazd do Polski w godzinach południowych

TRANSPORT: autokar  o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Słowację, Czechy, Węgry, Serbię). Wyjazd z Gdańska w godzinach wieczornych, powrót w godzinach późno wieczornych.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Tczew Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika, Saperska 12, 83-100 Tczew 00:00 00:00 0,00 zł.

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych oraz bagaż do 1.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) + 90 zł, 
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 80 zł, 
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 150 zł, 
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 +120 zł.
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 +180zł

UWAGA!Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

UWAGA:  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty - ważny min. 3 miesiące od daty powrotu z imprezy.
 Wskazane jest zabranie kremów z filtrem UV, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia oraz wygodnego obuwie.
 Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników - 100 euro. 

 MAKSYMALNY BAGAŻ: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.)
 Zalecamy posidanie karty EKUZ.

W CENĘ WLICZONO:

 • zakwaterowanie 7 noclegów: 6 noclegów w Grecji + 1 nocleg w okolicy Aten,
 • transport,
 • wyżywienie wg opisu,
 • rezydenta na miejscu w Grecji,
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • przewodnika według programu,
 • program obozu młodzieżowego,
 • wstępy wg programu,
 • ubezpieczenie KL, NNW + bagaż,
 • podatek VAT,
 • dodatkowe opłaty TFG i TFP 

W CENĘ NIE WLICZONO:

 • kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 20 euro/os.,
 • taksy klimatycznej ok 8 euro.
 1. ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP): 90.00 PLN
 2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży: 80.00 PLN
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych: 150.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19: 180.00 PLN
 5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19: 120.00 PLN
  UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży (podstawowe, podstawowe + CP, podstawowe + Covid-19, podstawowe + CP + Covid-19) - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!