Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Vouchery

 

VOUCHER TO IDEALNY POMYSŁ NA WYJĄTKOWY PREZENT! 

Zadbaj o swoich bliskich i podaruj im nietuzinkowy i odjazdowy upominek. Voucher podarunkowy sprawdzi się doskonale na urodziny, prezent dla rodziców, przyjaciół, 18 urodziny czy jako nagroda za osiągniecia. Możemy tak wymieniać bez końca!

Dla kogo? Prezent dla pracowników, dla bliskiej osoby, koleżanki lub kolegi z pracy, dziecka  -  nawet dla siebie samego! Ta forma prezentu jest uniwersalna i wygodna - zarówno dla Ciebie, jak i dla osób które obdarujesz w tak wyjątkowy sposób. 

 

VOUCHER NA KOLONIE I OBOZY CTRAVEL

Wakacje to dla dla dzieci i młodzieży czas magiczny, pełen przygód i ŚWIETNEJ ZABAWY! Posiadamy bogatą ofertę wyjazdów w najpiękniejsze zakątki Polski,  a także najmodniejsze europejskie kurorty.

NIEZPOMNIANE WAKACJE nad polskim morzem,  EKSTREMALNA PRZYGODA w górach, a może MEGA CHILLOUT na najpiękniejszych plażach w Europie? To wszystko to pod opieką kadry dobranej spośród wyszkolonych i doświadczonych wychowawców oraz instruktorów. 

W tym roku dzięki dofinansowaniu, które otrzymaliśmy w ramach podnoszenia poziomu jakości usług turystycznych nasze obozy i kolonie posiadają bardzo bogaty program animacyjny!Uczestnicy będą mogli skorzystać z takich atrakcji jak:  ZORBING – LASERTAG – BUMBER BALL – ŁUCZNICTWO – VR. 

Voucher upowaznia do wzięcia udziału w wybranej imprezie turytycznej.

Szczegóły dot. oferty LATO 2021: KLIKNIJ TUTAJ!

CENA: uzależniona od wybranej destynacji, terminu oraz dodatkowych opłat obligatoryjnych -  zgodnie z ofertą.  

        

 

VOUCHER SZKOLENIOWY CTRAVEL

To przede wszystkim inwestycja w kompetencje, kwalifikacje i umiejętności, których rozwój w dzisiejszych czasach gwarantuje dobrą pozycję na rynku pracy.

 

KURS WYCHOWAWCY WYPOCZYNKU

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży. Dzięki zdobytemu certyfikatowi będziesz miał możliwość podjąć pracę jako wychowawca kolonijny podczas wakacji, zwiedzić ciekawe miejsca zarówno w Polsce jak i za granicą, poznać wspaniałych ludzi i przeżyć przygodę życia.
A przede wszystkim zdobyć ogromne doświadczenie oraz  uprawnienia, które wzbogacą  Twoje CV.

Voucher upowaznia do wzięcia udziału w szkoleniu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Szczegóły dot. kursu: KLIKNIJ TUTAJ!

CENA: 235 zł brutto 

 

KURS KIEROWNIKA WYPOCZYNKU

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie na kierowników wypoczynku dzieci i młodzieży. Jeżeli posiadasz zdolności organizacyjne, lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą, chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje zapisz się na kurs już dziś!!

Voucher upowaznia do wzięcia udziału w szkoleniu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Szczegóły dot. kursu: KLIKNIJ TUTAJ! 

CENA: 199 zł brutto