Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

SNOWBOARD & AQUAPARK & VR & FLUO PARTY - SŁOWACJA

Miejsce: Słowacja / Nowy Smokowiec, wiek: 12 - 18 lat, transport: Autokar
01/CT/SLOSN/Z21 17.01.2021 - 24.01.2021 1599.00 PLN rezerwuj
termin dla województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego. Promocja ważna do podanego terminu, lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc ograniczona. Promocje nie łączą się
02/CT/SLOSN/Z21 31.01.2021 - 07.02.2021 1599.00 PLN rezerwuj
termin dla województw: pomorskiego, łódzkiego, śląskiego, lubelskiego, podkarpackiego.warmińsko-mazurskiego, podlaskiego. Promocja ważna do podanego terminu, lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc ograniczona. Promocje nie łączą się

TATRZAŃSKA ŁOMNICA - AQUACITY POPRAD - ŠTRBSKE PLESO - STARY SMOKOWIEC - FLUO PARTY. Obóz snowboardowy polecany jest dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych snowboardzistów. Najpiękniejsze na Słowacji stoki narciarskie posiadają szeroką ofertę tras zjazdowych oraz wiele wyciągów w tym gondolowych. Dodatkowo wyszalejemy się w Aquaparku AQUACITY Poprad.

DLA KOGO: obóz snowboardowy przeznaczony jest dla młodzieży od 12 do 18 roku życia. Oferta skierowana jest dla osób, które posiadają co najmniej podstawowe umiejętności jazdy na desce snowboardowej.

NOWY SMOKOWIEC/ TATRZAŃSKA ŁOMNICA: miejscowość uzdrowiskowa położona u południowych podnóży Tatr Wysokich na Słowacji na wysokości 985 m n.p.m. Od serca Tatr wysokich - Tatrzańskiej Łomnicy dzieli ją tylko 7,5 km. Tatrzańska Łomnica jest jednym z najpiękniejszych kurortów Tatrzańskich dla narciarzy w całej EUROPIE.  Znajduje się tu najdłuższa trasa zjazdowa  6 km długości pokonująca 1300 metrów różnicy wysokości.

INFRASTRUKTURA SNOWBOARDOWA: Stacja TATRZAŃSKA ŁOMNICA leży u stop drugiego co do wysokości szczytu Tatr – Łomnicy (2632 m. n. p. m.). Jest to idealne miejsce dla tych profesjonalnie jeżdżących  jak i tych, którzy nie dawno rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Stacja Tatrzańska Łomnica to zróżnicowane trasy (łącznie 13 tras zjazdowych),  stoki o różnych stopniach trudności. Do dyspozycji są wyciągi z gondolą, krzesełkowe i orczykowe.

Stacja narciarska ŠTRBSKÉ PLESO (Szczyrbskiego Plesa) położona na wysokości 1489 m (najwyżej w Słowacji) posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Ulubione miejsce narciarzy i snowboardzistów, zwłaszcza tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z uprawianiem zimowych sportów. Do dyspozycji narciarzy jest 5 tras (5050 m) i 5 wyciągów.

 

ZAKWATEROWANIE: HOTEL VILLA SIESTA*** Hotel Villa Siesta jest pośród górzystych krajobrazów w Nowym Smokowcu, w samym sercu Tatr Wysokich. Hotel Villa Siesta jest idealnym miejscem dla osób lubiących lubujących się białym szaleństwie. Hotel położony jest zaledwie 7 km od stacji narciarskiej Łomnica. Pokoje 2,3,4,5 - osobowe z łazienkami – wysoki standard. Galeria zdjęć oraz szczegółowy opis obiektu pod adresem https://villasiesta.com/

WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie w hotelu (śniadanie, obiadokolacja – kuchnia regionalna). Pierwszym świadczeniem żywieniowym będzie kolacja w dniu przyjazdu, natomiast ostatnim świadczeniem będzie dodatkowy obiad w dniu wyjazdu (podczas wizyty w aquaparku).

PROGRAM RAMOWY:

1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Słowacji. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
2 – 6 Dzień: Śniadanie. Jazda na snowboardzie na stokach TATRZAŃSKIEJ ŁOMNICY oraz ŠTRBSKÉ PLESO . Lekcje jazdy odbywają się pod opieką instruktorów – wychowawców. Zajęcia Apres Ski, integracja oraz zabawa.
7/8 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Zabawa w Aquapark City Poprad. Obiad podczas pobytu w Aquaparku. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Gdańska w godzinach nocnych/ wczesno porannych (do pozostałych miast zgodnie z rozkładem jazdy)

PROGRAM SNOWBOARDOWY:

Przed nami 5 dni białego szaleństwa na stokach.
Na początku czeka nas krótkie odświeżenie naszych umiejętności snowboardowych, czyli jak bezpiecznie zachowywać się na stoku, wstawać, upadać skręcać. Przypomnimy sobie kodeks snowboardzisty i dekalog FIS oraz jak poruszać się na desce w różnych płaszczyznach. Potem czeka nas dalsza praca i szlifowanie zdobytej wiedzy. Wyeliminujemy ewentualne błędy i skorygujemy złe nawyki. Popracujemy nad doskonaleniem pracy nóg i balansowania. Nauczymy się jazdy ślizgiem prosto, w skos i w linii spadku. Dowiemy się co to jest skręt ślizgowy rotacyjny. Dla najtwardszych czekają podstawy jazdy freestylowej. 
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów specjalizujących się w pracy z dziećmi. Cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku oraz analiza nagrań da możliwość młodym snowboardzistom na korektę błędów.

PROGRAM APRES SNOWBOARD:

 • AQUACITY POPRAD to gorące szaleństwo i relaks  w jednym. W Aquaparku znajduje się 13 basenów krytych i odkrytych z wodą termalną  o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Woda w AquaCity pochodzi z naturalnego podziemnego źródła i jest doprowadzana do kompleksu, a następnie w procesach technologicznych schładzana  z temperatury 50°C do 36 – 38°C. Rewelacyjna zabawa BEZ LIMITU CZASOWEGO!
 • W  ŚWIECIE VR – NOWOŚĆ wieczorna rozrywka z wykorzystaniem najwyższej jakości Googli VR pozwoli na przeniesienie się do wirtualnego świata i ekstremalnej zabawy.
 • FLUO HASZTAG PARTY – fluorescencyjna impreza na jakiej jeszcze nie byłeś
 • Stary Smokowiec  - GAME CITY – gra strategiczna
 • AKCJA INTEGRACJA wieczorową porą 
 • Tradycyjna bitwa na śnieżki z budowaniem fortyfikacji – drżyjcie bałwany

TRANSPORT: autokar LUX na trasie Gdańsk  – Nowy Smokowiec – Gdańsk. Orientacyjna godzina wyjazdu z Gdańska około 05:00. Orientacyjna godzina powrotu do miasta Gdańsk około godz. 05:00. Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Godziny wyjazdu z poszczególnych miast są uzależnione od rozkładu jazdy autokaru. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa Parking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży 13:40 21:00 100,00 zł.
Uwagi: Odbiór uczestnika dzień wcześniej w stosunku do podanych terminów.
Dojazd własny Wyjazd: Hotel Villa Siesta, Nový Smokovec 88, 062 01 Vysoké Tatry, Słowacja , powrót: AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad-Spišská Sobota, Słowacja 18:00 17:00 0,00 zł.
Uwagi: Odbiór uczestnika dzień wcześniej w stosunku do podanych terminów.
Elbląg Dworzec Główny PKP w Elblągu 06:00 07:20 200,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 4 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Gdańsk Parking przy Gradowej (obok stacji paliw Orlen Gdańsk ul. Dąbrowskiego 4) 06:15 04:35 200,00 zł.
Katowice Wyjazd: Stacja BP – Mc Donald’s / BP przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska , powrót: Ofiar Katynia, autostrada A4 (k.Wrocław) 15:10 20:30 80,00 zł.
Uwagi: Odbiór uczestnika dzień wcześniej w stosunku do podanych terminów.
Kwidzyn/Kopytkowo Stacja Paliw BP Kopytkowo (zaraz za zjazdem z Autostrady A1) 07:55 02:55 200,00 zł.
Lublin Dworzec Główny PKP w Lublinie 09:30 04:40 160,00 zł.
Uwagi: Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 6 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Łódź Stacja Paliw Shell ul. Rokicińska 192 10:55 23:55 140,00 zł.
Uwagi: Odbiór uczestnika dzień wcześniej w stosunku do podanych terminów.
Mława Dworzec Autobusowy, ul. Zygmunta Padlewskiego 1, 06-500 Mława 08:00 5:20 160,00 zł.
Olsztyn Wyjazd: Dworzec Autobusowy w Olsztynie, plac Konstytucji 3 Maja, 11-041 Olsztyn, powrót: Dworzec Autobusowy w Olsztynie, plac Konstytucji 3 Maja, 11-041 Olsztyn 07:00 06:20 180,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 4 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Opole Dworzec Główny PKP w Opolu 04:45 04:00 160,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 6 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Ostróda Wyjazd: Dworzec PKP w Ostródzie, powrót: Dworzec PKP w Ostródzie 07:00 06:20 180,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 4 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Piotrków Trybunalski ul. Sikorskiego 43, stacja „Huzar” przy zjeździe do miasta z trasy DK1 11:40 23:00 140,00 zł.
Uwagi: Odbiór uczestnika dzień wcześniej w stosunku do podanych terminów.
Pułtusk Stacja Paliw Orlen, ul. Warszawska 56, 06-100 Pułtusk 09:20 4:40 160,00 zł.
Radom ul. Wernera 52, stacja benzynowa Lukoil-McDonalds 12:30 01:30 120,00 zł.
Rzeszów Wyjazd: Dworzec Główny PKP w Rzeszowie, powrót: Dworzec Autobusowy w Rzeszowie 11:00 01:10 160,00 zł.
Uwagi: Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 6 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.
Tczew ul Braci Grimm 4 parking przy supermarkecie Carrefour 07:15 03:35 200,00 zł.
Warszawa Dworzec Zachodni PKS, Al. Jerozolimskie 144 10:00 04:00 140,00 zł.
Wrocław Dworzec Główny PKP we Wrocławiu 05:30 5:00 160,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej (realizowany przy min. 6 os.). Dot. wyjazdu i powrotu.

KADRA:  Instruktorzy - wychowawcy i kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Pakiet SKI: Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych, bagaż do 1.000 złotych, sprzęt sportowy 3.000 zł, odpowiedzialność cywilna do 30.000 zł.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) + 90 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 80 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 150 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19  + 120 zł
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł.

UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE:

 1. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania i noszenia kasku ochronnego.
 2. Należy zabrać ze sobą sprawny sprzęt snowboardowy: deska snowboardowa, buty, kask (możliwość wypożyczenia na miejscu około 40zł komplet/ osobę za dzień).
 3. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
 4. Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
 5. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
 6. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania AKTUALNEGO PASZPORTU LUB DOWODU TYMCZASOWEGO oraz legitymacji szkolnej.
 7. Zalecamy posiadanie kary EKUZ.

W CENĘ WLICZONO:

 • zakwaterowanie – 6 noclegów, wyżywienie – zgodnie z ofertą,
 • opiekę kadry pedagogiczno - instruktorskiej oraz medycznej - zgodnie z przepisami MEN,
 • bilety wstępu wg programu,
 • ubezpieczenie SKI - KL 20.000 euro, NNW 15.000 zł, BP 1.000 zł, SS 3.000 zł, OC 30.000 zł + SZ, podatek VAT,
 • dojazdy na stok.

W CENĘ NIE WLICZONO:

 • karnetów Skipass – koszt całodniowy ok 15 euro dziennie/os*,
 • wypożyczenia sprzętu snowboardowego ok. 40 zł komplet/os za dzień,
 • 10 euro/os kaucja zwrotna za karnet,
 • dopłaty do transportu w zależności od miasta wyjazdu (obowiązkowo):

  Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo) + 200 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa + 140 zł, Częstochowa + 100 zł, Katowice + 80 zł, Mława, Pułtusk + 160 zł, Radom + 120 zł, Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Wrocław (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) + 160 zł, Dojazd własny – brak dopłat

  *cena karnetów skipass podana jest z sezonu zimowego 2020 i może ulec niewielkiej zmianie – aktualny cennik skipassów pojawi się w październiku/listopadzie 2020 r.
 1. Kask narciarski (5 zł x 5 dni): 25.00 PLN
 2. Sprzęt snowboardowy: deska + buty (40 zł x 5 dni): 200.00 PLN
 3. Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut : 80.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) : 90.00 PLN
 5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : 80.00 PLN
 6. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) : 150.00 PLN
 7. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 : 120.00 PLN