Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

SŁOWACJA - GRUPA ZORGANIZOWANA SPORTOWA

Miejsce: Słowacja / Nowy Smokowiec, wiek: 12 - 18 lat, transport: Autokar
01/CT/SLONO/Z21 07.02.2021 - 14.02.2021 2120.00 PLN rezerwuj

TATRZAŃSKA ŁOMNICA - AQUACITY POPRAD - ŠTRBSKE PLESO - STARY SMOKOWIEC - Obóz polecany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy. Najpiękniejsze na Słowacji stoki narciarskie posiadają szeroką ofertę tras zjazdowych oraz wiele wyciągów w tym gondolowych. Dodatkowo wyszalejemy się w Aquaparku Poprad.

DLA KOGO: Obóz narciarski przeznaczony jest dla młodzieży od 12 do 18 roku życia. Oferta skierowana dla osób, które samodzielnie i bezpiecznie jeżdżą trasami o średniej trudności w różnych warunkach pogodowych i bez problemu korzystają z wyciągów oraz sprzętu sportowego.

NOWY SMOKOWIEC/ TATRZAŃSKA ŁOMNICA: miejscowość uzdrowiskowa położona u południowych podnóży Tatr Wysokich na Słowacji na wysokości 985 m n.p.m. Od serca Tatr wysokich - Tatrzańskiej Łomnicy dzieli ją tylko 7,5 km. Tatrzańska Łomnica jest jednym z najpiękniejszych kurortów Tatrzańskich dla narciarzy w całej EUROPIE.  Znajduje się tu najdłuższa trasa zjazdowa  6 km długości pokonująca 1300 metrów różnicy wysokości.

INFRASTRUKTURA NARCIARSKA: Stacja TATRZAŃSKA ŁOMNICA leży u stop drugiego co do wysokości szczytu Tatr – Łomnicy (2632 m. n. p. m.). Jest to idealne miejsce dla tych profesjonalnie jeżdżących  jak i tych, którzy nie dawno rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Stacja Tatrzańska Łomnica to zróżnicowane trasy (łącznie 13 tras zjazdowych),  stoki o różnych stopniach trudności. Do dyspozycji są wyciągi z gondolą, krzesełkowe i orczykowe.

Stacja narciarska ŠTRBSKÉ PLESO (Szczyrbskiego Plesa) położona na wysokości 1489 m (najwyżej w Słowacji) posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Ulubione miejsce narciarzy, zwłaszcza tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z uprawianiem zimowych sportów. Do dyspozycji narciarzy jest 5 tras (5050 m) i 5 wyciągów.

 

ZAKWATEROWANIE: HOTEL VILLA SIESTA*** Hotel Villa Siesta jest pośród górzystych krajobrazów w Nowym Smokowcu, w samym sercu Tatr Wysokich. Hotel Villa Siesta jest idealnym miejscem dla osób lubiących lubujących się białym szaleństwie. Hotel położony jest zaledwie 7 km od stacji narciarskiej Łomnica. Pokoje 2,3,4,5 - osobowe z łazienkami – wysoki standard. Galeria zdjęć oraz szczegółowy opis obiektu pod adresem https://villasiesta.com/

WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie w hotelu (śniadanie, obiadokolacja – kuchnia regionalna). Pierwszym świadczeniem żywieniowym będzie kolacja w dniu przyjazdu, natomiast ostatnim świadczeniem będzie dodatkowy obiad w dniu wyjazdu (podczas wizyty w aquaparku).

PROGRAM RAMOWY:

1 Dzień: Wyjazd z Tczewa w godzinach wczesnoporannych. Przejazd do Słowacji. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg
2 – 6 Dzień: Śniadanie. Jazda na nartach na stokach TATRZAŃSKIEJ ŁOMNICY oraz ŠTRBSKÉ PLESO . Lekcje jazdy odbywają się pod opieką instruktorów – wychowawców. Zajęcia Apres Ski, integracja oraz zabawa.
7/8 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Zabawa w Aquapark City Poprad. Obiad podczas pobytu w Aquaparku. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Tczewa w godzinach nocnych/wczesno porannych.

PROGRAM APRES SKI:

 • AQUACITY POPRAD to gorące szaleństwo i relaks  w jednym. W Aquaparku znajduje się 13 basenów krytych i odkrytych z wodą termalną  o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Woda w AquaCity pochodzi z naturalnego podziemnego źródła i jest doprowadzana do kompleksu, a następnie w procesach technologicznych schładzana  z temperatury 50°C do 36 – 38°C. Rewelacyjna zabawa BEZ LIMITU CZASOWEGO!
 • FLUO HASZTAG PARTY – fluorescencyjna impreza na jakiej jeszcze nie byłeś
 • Zajęcia kreatywne i rekreacyjne - Każdego dnia podczas pobytu wychowawcy zadbają o dobra zabawę i zajęcia rekreacyjne po białym szaleństwie na stoku.
 • Tradycyjna bitwa na śnieżki z budowaniem fortyfikacji – drżyjcie bałwany

TRANSPORT: autokar na trasie Gdańsk  – Nowy Smokowiec – Gdańsk/ Mława – Nowy Smokowiec – Mława w zależności od wybranego terminu. Wyjazd z Gdańska/Mławy w godzinach porannych. Powrót w godzinach bardzo wczesno porannych. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Tczew Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika, ul. Saperska 12, 83-100 Tczew 07:15 03:35 0,00 zł.

KADRA:  Wykwalifikowana kadra instruktorów – doświadczeni wychowawcy i kierownik.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Pakiet SKI: Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych, bagaż do 1.000 złotych, sprzęt sportowy 3.000 zł, odpowiedzialność cywilna do 30.000 zł.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) + 90 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 80 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 150 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19  + 120 zł
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł.

UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrebny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE:

 1. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania i noszenia kasku ochronnego.
 2. Należy zabrać ze sobą sprawny sprzęt snowboardowy: deska snowboardowa, buty, kask (możliwość wypożyczenia na miejscu około 40zł komplet/ osobę za dzień).
 3. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
 4. Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
 5. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
 6. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania AKTUALNEGO PASZPORTU LUB DOWODU TYMCZASOWEGO oraz legitymacji szkolnej.
 7. Zalecamy posiadanie kary EKUZ.

W CENĘ WLICZONO:

 • zakwaterowanie – 6 noclegów, wyżywienie – zgodnie z ofertą,
 • transport,
 • karnety skipass,
 • opiekę kadry pedagogiczno - instruktorskiej oraz medycznej - zgodnie z przepisami MEN,
 • bilety wstępu wg programu,
 • ubezpieczenie SKI - KL 20.000 euro, NNW 15.000 zł, BP 1.000 zł, SS 3.000 zł, OC 30.000 zł + SZ, podatek VAT,
 • dojazdy na stok.

W CENĘ NIE WLICZONO:

 • Wypożyczenia sprzętu narciarskiego ok. 30 zł komplet/os za dzień,
 • kaucji zwrotnej  za karnet  ok.10 euro/os.
 1. Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut : 80.00 PLN
 2. Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) : 90.00 PLN
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : 80.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) : 150.00 PLN
 5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 : 120.00 PLN