Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

OBÓZ ŻEGLARSKO - PAINTBALLOWY - WĘGORZEWO

Miejsce: Polska / Węgorzewo, wiek: 13 - 17 lat , transport: Własny
01/BC/WEGDO/L21 27.06.2021 - 10.07.2021 2595.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie domki kempingowe 6-osobowe
01/BC/WEGNS/L21 27.06.2021 - 10.07.2021 2359.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie w namiotach typu NS 6-8 osobowych
02/BC/WEGDO/L21 11.07.2021 - 24.07.2021 2595.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie domki kempingowe 6-osobowe
02/BC/WEGNS/L21 11.07.2021 - 24.07.2021 2395.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie w namiotach typu NS 6-8 osobowych
03/BC/WEGDO/L21 25.07.2021 - 07.08.2021 2595.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie domki kempingowe 6-osobowe
03/BT/WEGNS/L21 25.07.2021 - 07.08.2021 2395.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie w namiotach typu NS 6-8 osobowych
04/BC/WEGDO/L21 08.08.2021 - 21.08.2021 2595.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie domki kempingowe 6-osobowe
04/BC/WEGNS/L21 08.08.2021 - 21.08.2021 2395.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie w namiotach typu NS 6-8 osobowych
05/BC/WEGDO/L21 22.08.2021 - 28.08.2021 1395.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie domki kempingowe 6-osobowe
05/BC/WEGNS/L21 22.08.2021 - 28.08.2021 1295.00 PLN [ zakończona ]
Zakwaterowanie w namiotach typu NS 6-8 osobowych

Chcesz w niebanalny sposób spędzić wakacje? Na takim obozie bez wątpienia jeszcze nie byłeś!

Obóz żeglarsko - paintballowy jest to przede wszystkim wspaniała żeglarska przygoda połączona z emocjami, jakich dostarcza bitwa na kulki. Wszystkich chętnych zapraszamy do Węgorzewa, położonego przy głównym szlaku żeglarskim Wielkich Jezior Mazurskich. Przez cały sezon organizowane są tu liczne wydarzenia, takie jak regaty, koncerty i festiwale szant, festiwal rockowy, festyny i wiele innych. Nasz ośrodek położony jest na obrzeżach miasta, nad jeziorem Święcajty.

Zgłaszając się na obóz żeglarsko-paintballowy uczestnik nie musi posiadać doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 13 roku życia i podstawowa samodzielność, nie ma natomiast żadnych szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

Organizator: BADCAT Sp. z o.o.

ZAKWATEROWANIE: Obóz Żeglarsko-Paintballowy odbędzie się w c ul. Wodociągowa 1, 11-600 Węgorzewo (do wyboru):

 • Domki kempingowe 6-osobowe (łóżko, pościel) na terenie ośrodka. Łazienki w pawilonie sanitarnym.
 • Namioty typu NS – namioty 6-8-osobowy, łóżko z materacem oraz zamykaną skrzynią na ubrania, należy mieć własną kłódkę oraz śpiwór. Łazienki w pawilonie sanitarnym.

WYŻYWIENIE: W stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.
Będą również dostępne diety indywidualne za dopłatą: wegetariańska 90 zł, bezglutenowa 90 zł dla imprez dwutygodniowych, wegetariańska 45 zł, bezglutenowa 45 zł dla imprez trwających tydzień.

ŻEGLARSTWO: Codzienne żeglowanie na jachtach otwarto pokładowych lub kabinowych. Program realizowany jest z podziałem na grupy – część osób żegluje, część uczestniczy w innych zajęciach. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat: sprzętu ratowniczego, reguł bezpieczeństwa na wodzie, wiązania węzłów, sterowania jachtem oraz prawidłowej pracy żaglami. Instruktorzy przeprowadzą także zajęcia teoretyczne z budowy jachtu, kursu jachtu względem wiatru, etykiety żeglarskiej, podstawowych pojęć żeglarskich – a wszystko to w formie gier i zabaw. Ponadto, wyruszymy na całodzienny spływ wiosłowo-żaglowy do bunkrów hitlerowskich w Mamerkach.

PAINTBALL: Po wstępnym przeszkoleniu i pod czujnym okiem instruktora, na polu do paintballa znajdującym się w naszym ośrodku będziemy prowadzić rozgrywki według różnorodnych scenariuszy. Spróbujemy całkiem nowych rozwiązań szlifując nasze umiejętności taktyczne. Każdy uczestnik otrzyma na czas obozu odzież ochronną, marker, maskę i 1000 kulek.

STRZELECTWO: Na specjalnie dla Was przygotowanej strzelnicy będziecie strzelać z różnych typów wiatrówek, łuków i proc. Mnóstwo konkursów, zabaw drużynowych i nagród. Zajęcia zakończymy zawodami strzeleckimi.

SURVIVAL: Czyli sztuka przetrwania i orienteering w najlepszym wydaniu! W leśnych ostępach bezludnej mazurskiej puszczy rozbijemy na cały dzień obóz. Zbudujemy szałas, rozpalimy ognisko bez użycia zapałek, nauczymy się korzystać z mapy i kompasu. Poznamy tajniki maskowania w terenie. Dowiemy się jak przetrwać w niesprzyjających sytuacjach. Po zachodzie słońca, w czasie fabularnej gry terenowej sprawdzimy zdobyte w ciągu dnia umiejętności.

PROGRAM REKREACYJNO-SPORTOWY: Wycieczki piesze do Węgorzewa i na zabytkowy cmentarz wojskowy z okresu I wojny światowej, gry terenowe, ogniska z kiełbaskami i śpiewaniem szant, dyskoteki, zajęcia rekreacyjno-sportowe, m.in. gry terenowe, zwiad nocny, gry zespołowe, zawody sportowe, mecze piłki siatkowej.

DWIE WYCIECZKI AUTOKAROWE:

 • Mikołajki – zwiedzanie wioski żeglarskiej i starego miasta, wizyta w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz w Parku Wodnym „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski.
 • Wilczy Szaniec – zwiedzanie Kwatery Głównej Adolfa Hitlera w Gierłoży, Kętrzyn, Sanktuarium w Świętej Lipce.

Program może ulec zmianie w związku z pogodą. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie. W przypadku wyboru 7 dniowego terminu na imprezie 14 dniowej - program realizowany w ograniczonym zakresie. Ewentualne zmiany w programie mogą zajść również w związku z koniecznością realizowania odpowiednich wytycznych sanitarnych dotyczących organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz dostępnością usług (np. w zakresie zwiedzanych w czasie wycieczek obiektów).

UWAGA! Programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.

Szkolenie na sternika motorowodnego (KM) – pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego. Konieczne jest samodzielne opanowanie części teoretycznej (w zakres części teoretycznej wchodzi pięć godzin konsultacji z instruktorem motorowodnym). Otrzymany patent uprawnia do prowadzenia motorówek po wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz motorówek o długości do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych w porze dziennej. Uwaga! Opłaty nie wliczone w cenę szkolenia: egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł), opłata za patent (ze zniżką 25 zł, bez zniżki 50 zł). Szkolenie dostępne dla uczestników, którzy ukończyli 14 rok życia.
Cena: 399 zł (przy rejestracji)
Cena: 499 zł (zapisy na miejscu)

Szkolenie na sternika motorowodnego + Książka “Vademecum Sternika Motorowodnego” (KM+K) – pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego. Konieczne jest samodzielne opanowanie części teoretycznej (w zakres części teoretycznej wchodzi pięć godzin konsultacji z instruktorem motorowodnym). Otrzymany patent uprawnia do prowadzenia motorówek po wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz motorówek o długości do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych w porze dziennej. Uwaga! Opłaty nie wliczone w cenę szkolenia: egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł), opłata za patent (ze zniżką 25 zł, bez zniżki 50 zł). Szkolenie dostępne dla uczestników, którzy ukończyli 14 rok życia.
W ramach pakietu podręcznik z wysyłką. “Vademecum Sternika Motorowodnego” czyli jedyny podręcznik w Polsce, który po wejściu w życie nowych przepisów posiada rekomendację Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, do szkolenia na podstawowy patent, czyli sternika motorowodnego. Ta książka zawiera odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące między innymi: budowy łodzi, silnika, użytkowania skuterów wodnych, manewrów łodzią na egzaminie, oznakowania szlaków wodnych, prawa drogi na śródlądziu i morzu, bezpieczeństwa, ratownictwa, etykiety i wielu innych zagadnień.
Cena pakietu: 439 zł

Całodzienny spływ kajakowy rzeką Sapiną (SK) – Mazury to nie tylko jeziora, ale także piękne, malownicze rzeki. Jedną z najciekawszych i mało uczęszczanych jest Sapina. Jej szlak jest na tyle krótki, że doskonale nadaje się na jednodniowy spływ. W czasie jego trwania będziemy mieli okazję podziwiać piękno dzikiej flory i fauny. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy kwitnące lilie wodne albo żurawia w swoim naturalnym środowisku. Z ośrodka wyruszymy busem po śniadaniu, a wieczorem zakończymy spływ wracając kajakami do naszego portu. Po drodze przerwa na lunch.
Cena: 80 zł

Wodne Szaleństwo (WS) – Mazury to raj dla miłośników wody, kąpieli i sportów wodnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy propozycje zabaw pod nazwą „Wodne Szaleństwo”, w skład której wchodzi przejażdżka motorówką, jazda na „bananie” oraz kole holowanym za motorówką.
Cena: 99 zł

Podręcznik “Żeglarz Jachtowy” – “Żeglarz jachtowy” Andrzeja Kolaszewskiego i Piotra Świdwińskiego – to skrócona i zaktualizowana wersja książki “Żeglarz i sternik jachtowy” tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce od 1986 r. Zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na podstawowy stopień żeglarski. Podręcznik jest zalecany przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego i może być wykorzystywany zarówno przez wykładowców oraz organizatorów szkolenia żeglarskiego, jak i przez przyszłych żeglarzy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć podstawowe uprawnienia żeglarskie i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.
Cena: 49 zł (odbiór osobisty)
Cena: 65 zł (wysyłka)

“Vademecum Sternika Motorowodnego” – Franciszek Haber. To jedyny podręcznik w Polsce, który po wejściu w życie nowych przepisów posiada rekomendację Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, do szkolenia na podstawowy patent, czyli sternika motorowodnego. Ta książka zawiera odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące między innymi: budowy łodzi, silnika, użytkowania skuterów wodnych, manewrów łodzią na egzaminie, oznakowania szlaków wodnych, prawa drogi na śródlądziu i morzu, bezpieczeństwa, ratownictwa, etykiety i wielu innych zagadnień.
Cena: 39 zł (odbiór osobisty)
Cena: 55 zł (wysyłka)

TRANSPORT: We własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą. Olsztyn + 100 zł; Łódź, Warszawa +150 zł;  Toruń, Gniezno, Skierniewice,  Piotrków Trybunalski. Jabłonowo Pomorskie +160 zł; Poznań, Kielce, Koszalin, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Katowice, Kraków, Leszno + 200 zł; Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra + 220 zł. 

Dojazd realizowany ze względu na liczbę zgłoszonych osób (min. 6 osób) w danym terminie z danej miejscowości. Odwołania przejazdu w przypadku małej liczby uczestników – poniżej 6 osób – z danego miasta. W przypadku, gdy nie zbierze się grupa 6 osobowa na transport zorganizowany proponujemy transport z najbliższych możliwych miejscowości.

Orientacyjne godziny i miejsca zbiórek: podane w poniższej tabeli godziny zbiórek (w dniu rozpoczęcia imprezy), godziny powrotów (w dniu zakończenia imprezy) oraz miejsca zbiórek są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Pełen komunikat dojazdowy wysyłamy do uczestników na adres mailowy podany podczas procesu rezerwacji na ok 5-3 dni przed rozpoczęciem imprezy.

miejsce adres wyjazd powrót cena
CZĘSTOCHOWA Dworzec PKP Częstochowa 07:28 20:31 200,00 zł.
DOJAZD WŁASNY Wyjazd: Uczestnicy dojeżdżający własnym transportem proszeni są o przybycie w dniu rozpoczęcia imprezy pomiędzy godziną 14.00-16.00. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do zgłoszenia się wraz z osobą dorosłą , powrót: w dniu zakończenia imprezy do godziny 10.00 – 12.00. 12:00 10:00 0,00 zł.
ELBLĄG Dworzec PKP Elbląg 17:29 10:55 200,00 zł.
GDAŃSK Dworzec PKP Gdańsk Główny 16:15 12:00 200,00 zł.
GDYNIA Dworzec PKP 16:00 12:25 200,00 zł.
GNIEZNO Dworzec PKP Gniezno 11:46 16:47 160,00 zł.
JABŁONOWO POMORSKIE Dworzec PKP Jabłonowo Pomorskie 13:46 14:47 160,00 zł.
KATOWICE Dworzec PKP Katowice 06:05 21:51 200,00 zł.
KIELCE Dworzec PKP Kielce 06:11 21:46 200,00 zł.
KOSZALIN Dworzec PKP Koszalin 12:59 14:41 200,00 zł.
KRAKÓW Dworzec PKP Kraków Główny 04:40 23:16 200,00 zł.
LESZNO Dworzec PKP Leszno 10:01 18:55 200,00 zł.
ŁÓDŹ Aquapark FALA, al. Unii Lubelskiej 4 08:30 19:00 150,00 zł.
OLSZTYN Dworzec PKP Olsztyn Główny 15:18 13:37 100,00 zł.
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Dworzec PKP Piotrków Trybunalski 08:29 19:38 160,00 zł.
POZNAŃ Dworzec Główny PKP w Poznaniu 11:15 17:33 200,00 zł.
SKIERNIEWICE Dworzec PKP Skierniewice 09:17 18:53 160,00 zł.
SZCZECIN Dworzec PKP Szczecin Główny 10:39 16:05 220,00 zł.
TORUŃ Dworzec PKP Toruń Główny 12:58 15:38 160,00 zł.
WARSZAWA Dworzec PKP Warszawa Wschodnia 10:30 17:00 150,00 zł.

KADRA: pedagogiczna i żeglarska.

UBEZPIECZENIE: Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Organizator posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.

Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie z następujących powodów:

 • nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego, w tym również na skutek Choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono epidemię lub pandemię (w szczególności COVID-19),
 • nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka ubezpieczonego,
 • nieszczęśliwego wypadku Członka rodziny Ubezpieczonego,
 • objęcia Ubezpieczonego kwarantanną,
 • śmierci Ubezpieczonego lub Członka rodziny,
 • zdarzenia losowego w Miejscu zamieszkania Ubezpieczonego, wymagającego jego obecności w okresie planowanego wyjazdu,
 • utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju.

Szczegóły w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Cena: 99 zł
Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. 

CENA ZAWIERA:

 • wyżywienie,
 • zakwaterowanie,
 • program,
 • opiekę kadry,
 • ubezpieczenie

CENA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu,
 • opcji dodatkowych,
 • diet.
 1. Całodzienny spływ kajakowy rzeką Sapiną (SK): 80.00 PLN
 2. Dieta bezglutenowa - wyjazd 2 tygodniowy: 90.00 PLN
 3. Dieta wegetariańska - wyjazd 2 tygodniowy: 90.00 PLN
 4. Książka "Vademecum Sternika Motorowodnego" - odbiór osobisty: 39.00 PLN
 5. Książka "Vademecum Sternika Motorowodnego" z wysyłką: 55.00 PLN
 6. Podręcznik "Żeglarz Jachtowy" - odbiór osobisty: 49.00 PLN
 7. Podręcznik "Żeglarz jachtowy" z wysyłką: 65.00 PLN
 8. Szkolenie na sternika motorowodnego (KM) : 399.00 PLN
  Uwaga! Opłaty nie wliczone w cenę szkolenia: egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł), opłata za patent (ze zniżką 25 zł, bez zniżki 50 zł). Szkolenie dostępne dla uczestników, którzy ukończyli 14 rok życia.
 9. Szkolenie praktyczne na sternika motorowodnego + Książka z wysyłką (KM+K): 439.00 PLN
  Uwaga! Opłaty nie wliczone w cenę szkolenia: egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł), opłata za patent (ze zniżką 25 zł, bez zniżki 50 zł). Szkolenie dostępne dla uczestników, którzy ukończyli 14 rok życia.
 10. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy : 99.00 PLN
 11. Wodne Szaleństwo (WS): 99.00 PLN
Organizator: Badcat Sp. z o.o.