Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

O firmie

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c. to rodzinna firma z tradycjami. Jesteśmy renomowaną firmą, która od ponad 20 lat organizuje wypoczynek dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Naszym usługom zawierzyło już tysiące Klientów, dzięki czemu z sukcesami działamy na rynku turystycznym.

Posiadamy bogatą ofertę wypoczynkową zarówno na sezon letni, jak i zimowy. Prowadzimy kolonie, obozy oraz biwaki dla dzieci – w Polsce i zagranicą. Organizujemy także wypoczynek dla osób dorosłych, w ramach wyjazdów grupowych, imprez integracyjnych i konferencji szkoleniowych.

Jesteśmy elastyczni i sprawni w działaniu. W profesjonalny sposób zorganizujemy każdy wyjazd turystyczny. Swoją wiedzą dzielimy się na specjalnie organizowanych szkoleniach. Prowadzimy kursy na kierowników ośrodków wypoczynkowych, animatorów oraz wychowawców kolonijnych. Wszystko to w oparciu o najwyższe standardy, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Siedziba naszego biura znajduje się w Gdańsku, ale nie zamykamy się wyłącznie na teren Trójmiasta. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami osoby z całej Polski. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

ds