Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

LLORET DE MAR - SŁONECZNA HISZPANIA

Miejsce: Hiszpania / Lloret De Mar, wiek: 14 - 18 lat , transport: Autokar
01/ER/HISFR/L21 04.07.2021 - 13.07.2021 2099.00 PLN [ zakończona ]
02/ER/HISFR/L21 11.07.2021 - 20.07.2021 2099.00 PLN [ zakończona ]
03/ER/HISFR/L21 18.07.2021 - 27.07.2021 2099.00 PLN [ zakończona ]

LLORET de MAR - BARCELONA – EUROPAPARK – DYSKOTEKI Wybrzeże Costa Brava to region turystyczny malowniczo rozciągający się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Turystyczne Lloret de Mar to miejsce wakacyjnych spotkań i zabawy młodzieży z całej Europy i jednocześnie doskonałe miejsce wypoczynku z najdłuższą piaszczystą plażą w tej części Hiszpanii, licznymi dyskotekami i pełnym gwaru życiem nocnym...

HISZPANIA: kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków, kraj słońca, morza, dobrej zabawy. Jednym z najbardziej znanych regionów jest Costa Brava/Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony.

LLORET DE MAR:  to niewątpliwa stolica  Costa Brava -  stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Na miejscu różnorodne rozrywki, atrakcyjny aquapark i piękne plaże zachęcają do wodnych i słonecznych kąpieli. Miasto stanowi kurort turystyczny, jest stolicą rozrywki i wspaniałej zabawy, znane jest ze słynnych w całej Europie dyskotek /jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy/. Oprócz pięknych, piaszczystych plaż przyciąga tu wspaniała hiszpańska atmosfera i zabytki.

Obóz dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. 

Organizatorem wyjazdu jest BIURO PODRÓŻY EURO-RELAX

ZAKWATEROWANIE: Hotel  SAMBA *** położone  ok. 400 metrów od plaży, w  centrum Lloret de Mar.  Do dyspozycji  uczestników 1 basen, duży teren zielony dookoła basenu, kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje  3, 4 -  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie. Uwaga: Gwarantowany pokój 2 osobowy + 255 zł/os.

WYŻYWIENIE: W Hiszpanii: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu. Do śniadań są podawane napoje  herbata, kawa, mleko i napoje owocowe. Do obiadów i kolacji jest podawana woda. Pozostałe napoje do posiłków płatne dodatkowo - dla chętnych.

1 DZIEŃ - Wyjazd z Polski we wczensych godzinach rannych i przejazd przez Niemcy i Francję do Hiszpanii (przejazd non stop).

2 DZIEŃ - Przyjazd do Lloret de Mar to popularna miejscowość wypoczynkowa w południowej części Costa Brava, ok. 70 km od Barcelony. Na miejscu w Hiszpanii pobyt i wypoczynek połączony z bogatym programem zabawy i zwiedzania,  w tym wycieczki autokarowe do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii: 

 • zwiedzanie miasta LLORET DE MAR, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava obiadokolacja i nocleg.
 • BARCELONA, W programie Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi,  domy Gaudiego - Casa Mila i Casa Batllo, (zwiedzanie z zewnątrz), Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto - Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański, ponadto dla chętnych (wstęp dodatkowo płatny) stadion FC Barcelona Camp Nou, zakupy w centrach handlowych.
 • Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nad morzem i przy basenie hotelowym, sport, aktywny wypoczynek.  
 • Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości TOSSA DE MAR i położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe. 

9 DZIEŃ - Wyjazd z Hiszpanii, przejazd prze Francje i Niemcy.

10 DZIEŃ - Przyjazd do Polski (przejazd non stop).

 

 

 

 

 

PROGRAMY DODATKOWE (do wyboru, dla chętnych):

 •  miasteczko wodne Water World - ok. 30 Euro
 •  rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 24 -26 Euro (bilet 2 strony)
 •  karnet na dyskoteki (minimum 4 wejścia - dla osób od 16 lat) - ok. 30-35 Euro (zależy od rodzaju dyskoteki)
 •  pojedyncze wejście do dyskoteki - ok. 10 -15 EUR (zależy od rodzaju dyskoteki) Uwaga: wejście na większość dyskotek od lat 16 - wymagany dokument tożsamości.
 •  wejście i zwiedzanie stadionu FC Barcelona Camp Nou – ok. 24 euro

TRANSPORT: autokar  (WC, barek, TV, klimatyzacja). Wyjazdy z poszczególnych miast wg. rozkładu jazdy z dopłatą do wyjazdów.

Biuro zastrzega sobie  możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podana inna informacja w rozkładzie jazdy. Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, mikrobusem, PKP. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i kolejek na przejściach granicznych. POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ NA 5 DNI PRZED WYJAZDEM.

Wyjazd z Gdańska przy łącznej grupie min. 8 osób. (bus lub PKP), parking ul. Długie Ogrody 22 naprzeciw kościoła św. Barbary lub przejazd pociągiem TLK, IC lub PENDOLINO z Dworca Głównego PKP (wyjazd ok. 9-11. Powrót ok. godz. 13-15

miejsce adres wyjazd powrót cena
Gdańsk parking ul. Długie Ogrody 22 naprzeciw kościoła św. Barbary lub przejazd pociągiem TLK, IC lub PENDOLINO z Dworca Głównego PKP 9:00 13:00 180,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z Gdańska (bus lub PKP) przejazd do Słupska, potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.

KADRA:  Wychowawcy i Kierownicy współpracujący z organizatorem wyjazdu i są to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: AXA - KL na kwotę 10 000 Euro, NW - 2000 Euro, bagaż od kradzieży 200 Euro. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • zxwiększona kwota ubezpieczenia KL-20 000 Euro, NW - 300 euro, bagaż 250 euro + 40 zł,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 80 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 160 zł.

Dodatkowe ubezpieczenia stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Organizatora wyjazdu i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu, należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. 

UWAGA:

 • Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie,
 • Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty,
 • Wskazane jest zabranie kremów z filtrem UV, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia oraz wygodnego obuwie,
 • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników - 100 euro,
 • Zalecamy posiadanie karty EKUZ.

W CENĘ WLICZONO: 

 • zakwaterowanie w hotelu Samba *** z basenem, pokoje 3,4 os. z łazienkami (7 noclegów)
 • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • transport poza granicami Polski komfortowym autokarem,
 • realizacja atrakcyjnego programu pobytu na miejscu,
 • wycieczki podane w programie: do Barcelony i Tossa de Mar,
 • ubezpieczenie Towarzystwa Ubezpieczeń Axa S.A
 • podatek VAT

W CENĘ NIE WLICZONO:

 • taksy klimatycznej 10 euro- za cały pobyt,
 • obowiązkowej opłaty zwiazanej z realizacją programu i dwóch biletów wstępu do Parku Asterixa i Europa Parku - 70  Euro,
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz  programu fakultatywnego,
 • obowiązkowej opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny +10 zł,
 • obowiązkowej opłaty za Turystyczny Fundusz Pomcoowy + 10 zł,
 • dopłaty do miejsc wsiadania (obowiązkowo): Gdańsk +180 zł wyjazd przy min. 8 os).

 1. Gwarantowany pokój 2 osobowy + 255 zł/os.: 255.00 PLN
 2. Opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10.00 PLN
 3. Opłata za Turystyczny Fundusz Pomocowy: 10.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : 80.00 PLN
 5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) : 160.00 PLN
 6. Zwiększona kwota ubezpieczenia KL-20 000 Euro, NW - 300 euro, bagaż 250 euro : 40.00 PLN
Organizator: Biuro Podróży i Turystyki Euro-Relax