Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

KRASNAL CAMP - POJEZIERZE KASZUBSKIE

Miejsce: Polska / Kościerzyna / Szarlota, wiek: 6 - 10 lat , transport: Własny
01/CT/KOSKC/L21 04.07.2021 - 10.07.2021 1139.00 PLN [ zakończona ]
02/CT/KOSKC/L21 11.07.2021 - 17.07.2021 1139.00 PLN [ zakończona ]
04/CT/KOSKC/L21 18.07.2021 - 24.07.2021 1139.00 PLN [ zakończona ]
03/CT/KOSKC/L21 08.08.2021 - 14.08.2021 1139.00 PLN [ zakończona ]

Autorski program kolonii  KRASNAL CAMP – jest propozycją, dla dzieci, które jeszcze nigdy nie były na zorganizowanym wyjeździe poza domem lub dopiero rozpoczynają przygodę z koloniami. Ogromna i różnorodna ilość zabaw i animacji została tak skonstruowana aby Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i tęsknotę. Specjalnie wyselekcjonowani Opiekunowie są  absolutnie oddani pracy z Dziećmi. Potrafią ciekawie przekazać wiedzę, pocieszyć, zachęcić do zabawy i działania, ale także przypilnować Maluchy  podczas wieczornej toalety a jak trzeba to utulić do snu.

UWAGA! Wyjazd może być realizowany w ramach BONU TURYSTYCZNEGO!

MIEJSCOWOŚĆ: Kościerzyna to malownicze miasto położone w na Pojezierzu Kaszubskim uznanym za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Teren otaczający miasto obfituje w liczne jeziora, rzeki i wzniesienia oraz przepiękne lasy.

Kolonia dla dzieci w wieku 6-10 lat.

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat kolonijny ZIELONA SZARLOTA to kameralny pensjonat, otoczony drzewami, położony  przy samym jeziorem Osuszyno (zejście do jeziora z terenu ośrodka). Teren w całości jest ogrodzony i przeznaczony dla wypoczywających tam dzieci. Niewielki budynek kolonijny przeznaczony jest dla 50 osób, przeznaczony wyłącznie dla naszych „dzieci”. Pokoje 2-4 os., węzły sanitarne na korytarzach/piętrach. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem https://www.zielonaszarlota.com.pl/

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: boisko do gry siatkowej, kosz do gry w koszykówkę,  duży zielony teren rekreacyjny, wyznaczony plac na ognisko, stołówka, świetlica , osobna sala przeznaczona na warsztaty artystyczne i zajęcia ruchowe.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja).

Dni tematyczne:

1.Dzien Rekruta
Powitanie uczestników przez Wychowawców. Dla zatroskanych Rodziców, w końcu powierzacie nam swoje największe Skarby,  przekażemy numer telefonu do kierownika obozu, z którym możecie się Państwo skontaktować w dowolnej chwili podczas pobytu Dziecka na obozie. Rozpoczynamy zabawę - zajęcia integracyjne.

KOLOROWY SPADOCHRON: jest to HIT wszelkich zabaw animacyjnych. Ruch na świeżym powietrzu nigdy nie był tak przyjemny, jak przy użyciu Chusty Klanzy. Zagracie w złap przesyłkę, naleśnika, sałatkę owocowa i nie tylko …

KOMANDO FOKI:  1,2,3 PADNIJ! Na początek czeka na Was musztra, która wprowadzi wszystkich w wojskowy klimat. Wspólne tworzenie wojskowej piosenki, tor przeszkód, pajęcza sieć oraz wiele innych zabaw spowodują, że nasi Młodzi Rekruci zacieśnią nowe więzi i pokonają nieśmiałość. Po tym dniu wszyscy staną się jedną drużyną.

2. Dzień Artysty

KOLOROWE ŚWIECZNIKI NA LETNIE WIECZORY: wystarczy słoik, materiały plastyczne
i wyobraźnia Dziecka, żeby stworzyć piękną ozdobę do pokoju. Pod okiem animatora przygotujecie magiczne i kolorowe świeczniki.

BALONOWE FIGURY:  żyrafa, słoń, piesek? Nauczycie się jak robi się zwierzęta i inne przedmioty z balonów. Każdy będzie miał swojego stworka. Na koniec wspólnie ułożycie historie o waszych stworkach i balonowych rzeźbach.

TANECZNYM KROKIEM: nauczycie się tańczyć belgijkę. Wspólnie przećwiczycie podstawowe kroki, a kto wie czy ktoś nie okaże się urodzonym tancerzem...

MALOWANIE BŁOTEM :  tego jeszcze nie było!  Stworzycie unikalne dzieła malując błotem,
 w błocie.

3. Dzień Botanika

PIESZA WYCIECZKA LEŚNYMI ŚCIEŻKAMI: Pan Leśniczy zabierze Was na pełen przygód spacer po lesie, na którym poszukacie jakie zwierzęta i ptaki tu mieszkają oraz jaką rolę pełni las w Waszym życiu.

SURVIVALOWE ABC: dowiecie się jak przetrwać w lesie i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo. Zbudujecie szałas i dowiecie się jak rozpalać ognisko. Stworzona przez was konstrukcja posłuży jako baza do dalszych zabaw i leśnych przygód.

MŁODY BOTANIK i LEŚNE STWORY: Młodzi Botanicy będą mieli do wykonania ciekawe zadania. Ale to nie wszystko, ze znalezionych leśnych skarbów wykonacie jedyne w swoim rodzaju dzieło. Będzie mogli dać się ponieść waszej wyobraźni i kreatywności.

OGNISKO Z KIEŁBASKAMI: tego nie trzeba tłumaczyć - ciepłe i niezapomniane chwile przy wielkim ogniu z pieczeniem kiełbasek to odpowiedni czas na podsumowanie dnia pełnego wrażeń. Zabawy przy ognisku przeprowadzone przez animatora uatrakcyjnią wspólne spotkanie, zintegrują grupę i rozbawią wszystkich uczestników.

4. Dzień Inżyniera

PASTA DLA SŁONIA CZYLI WYBUCHOWE LABORATORIUM:  wybuchy, eksplozje, dziwne substancje i kolorowe płyny. Przeprowadzicie eksperymenty godne szalonego naukowca
 i poznacie laboratoryjne sekrety. 

MONSTER PROJEKT BUDOWANIA ŚMIECIO-POTWORÓW: nadacie drugie życie rzeczom, które pozornie wydają się bezużyteczne. Makulatura, plastikowe butelki, rolki po papierze toaletowym to idealne materiały do stworzenia czegoś niebanalnego. Dajcie się ponieść fantazji!

KULTOWA GRA W KAPSLE: oczywiście najpierw sami skonstruujecie tory i  trasy. Im trudniejsza trasa – kręta, dłuższa z różnymi przeszkodami tym weselsza będzie rozgrywka. Wygrywa gracz, którego kapsel jako pierwszy dotrze do mety.

DYTSKOTEKA: każdy bawi się jak umie, a może zaprezentujecie tańce których nauczyliście się podczas naszych warsztatów?

5. Dzień Sportowca

LASEROWY PAINTBALL - LASER TAG: paintball bez kulek?  Tak to Laser Tag! Jest to bezpieczna alternatywa dla gier typu paintball polecana szczególnie młodszym uczestnikom. Każde trafienie sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym oraz świetlnym na opasce przeciwnika. Sprawia, że każdy z graczy może wcielić się w prawdziwego wojaka na polu bitwy.

KOLOROWA OLIMPIADA SPORTOWA:  przygotujecie własne nazwy drużyn, okrzyki i piosenki zagrzewające do rywalizacji. Sprawdzimy, która grupa będzie rządzić w Borach Tucholskich podczas zwariowanego wyścigu rzędów!

BITWA WODNA- BALLONIADA:  dwa ognie? Nuda! Zagracie według nowych reguł w zbijaka. Przekonamy się kto pozostanie suchy, a kto będzie musiał się wysuszyć!  Uwaga  - uczestnicy muszą mieć ubrania na zmianę.

FLOORBALLOWA ROZGRYWKA: podzieleni na drużyny rozegracie pasjonujący mecz unihokeja.

6. Dzień Detektywa

MAFIJNE PORACHUNKI:  w Perle Borów pojawili się nowi gracze. Terroryzują miasto i jego mieszkańców. Policja wysłała swoich najlepszych agentów, którzy działają pod przykrywką. Zagracie w kultową „MAFIĘ” grę znaną na całym świecie, uczącą abstrakcyjnego myślenia i dedukcji.

DAKTYLOSKOPIA: jakie ślady na miejscu przestępstwa pozostawił po sobie złodziej? Nauka jak w prosty sposób ściągać odciski palców z przedmiotów i porównać je z odciskami innych osób.

NA TROPIE: tajemnicza mapa, pozostawione ślady, tajemnicze zadania do wykonania i…. przygodowa gra terenowa. To będzie super zabawa w policjantów i złodziei. Prawdziwy sprawdzian odczytywaniem znaków pozostawionych przez przeciwną drużynę.

ZGADNIJ KTO: zagracie w zwariowaną grę integracyjną „CZÓŁKO”. Ciekawe kto najlepiej poradzi sobie z zadawaniem pytań, które są kluczowe w rozwiązywaniu kryminalnych zbrodni przez detektywów.

7. Dzień Dezertera

SELFIE TIME - chyba nie ma na świecie osoby, która nie zrobiła sobie nigdy selfie.  Stworzycie wielkie kolorowe ramki do zdjęć, a w nich profesjonalną sesję na miarę gwiazdy w wykonanych wcześniej stylizacjach. To będzie fantastyczna pamiątka z wakacji!

Rozdanie nagród i dyplomó1)w. Zakończenie kolonii 

DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE:

SŁONECZNY PATROL: kąpiele w jeziorze to tak zwana opcja MUST BE dla każdego kolonisty. Na piaszczystej plaży będziecie mogli poleniuchować, aby zebrać siły na zabawy i kąpiele wodne. A to wszystko  pod czujnym okiem ratownika (kąpielisko strzeżone).

KOKOTAIL ZABAW:  w codzienne bloki zajęciowe wplecione będą gry sportowo – integracyjne, a wieczorami będziecie poznawać animacje i zabawy, które są od wieków popularne na każdym letnim wyjeździe.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników oraz warunków atmosferycznych. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.

TRANSPORT: własny.

Uwaga! Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z biurem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Pensjonat kolonijny ZIELONA SZARLOTA Szarlota 4, Kościerzyna 12:00 12:00 0,00 zł.
Uwagi: Prosimy o przyjazd o godzinie 12:00. Prosimy o odbiór dzieci do godziny 12:00.

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł, 
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 + 90 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę +100 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 130 zł

UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej

Odpowiedzi dot. najczęściej zadawanych pytań na temat ubezpieczeń w dobie COVID-19:  https://youtu.be/b2coCGFjYc8

W CENĘ WLICZONO:

 •  zakwaterowanie,
 •  wyżywienie,
 •  opiekę kadry pedagogicznej, medycznej,
 •  program kolonii, 
 •  ubezpieczenie NNW, 
 • opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 •  podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO: 

 • transportu*
 1. ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut: 80.00 PLN
 2. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży: 60.00 PLN
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
 3. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) : 120.00 PLN
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
 4. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: 130.00 PLN
 5. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na  COVID-19: 90.00 PLN
 6. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: 100.00 PLN
  UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.