Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Informacje dla agentów

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży imprez turystycznych organizowanych przez Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Zajmujemy się organizacją  kolonii, obozów i zimowisk dla dzieci i młodzieży. Co roku za naszym pośrednictwem tysiące uczestników trafia na zorganizowany wypoczynek w kraju i zagranicą. Prowadzony przez nas wypoczynek nie tylko bawi, ale też uczy. Proponujemy różnorodną tematykę wyjazdów, dostosowaną do konkretnych grup wiekowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Organizujemy także wycieczki szkolne i biwaki, a także wypoczynek dla osób dorosłych, w ramach wyjazdów grupowych, imprez integracyjnych i konferencji szkoleniowych.

Jesteśmy pewni, że urozmaicona i sprawdzona oferta zainteresuje wielu Waszych klientów.

Zachęcamy do podpisania umowy agencyjnej, która zapewnia pełen dostęp do szerokiej oferty imprez turystycznych przygotowanych z pasją i zachowaniem najwyzszych standardów.

Jednocześnie dla każdego Agenta przygotowaliśmy dogodne warunki współpracy, które gwarantują między innymi:

  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • wsparcie merytoryczne,
  • sympatyczną i partnerską atmosferę współpracy.

Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny +48 58 322 19 86 oraz przesłanie dokumentów: Nip, Regon , zaświadczenie działalności gospodarczej oraz krótki opis firmy na email biuro@ctravel.pl

Zaufały nam setki biur podróży oraz agencji turytycznych z całej Polski! Dołączcie do naszego zespołu!

Team work