Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

CIAO BELLA ITALIA - RIMINI

Miejsce: Włochy / Rimini, wiek: 12 - 18 lat, transport: Autokar
01/CT/WŁOCB/L21 07.07.2021 - 16.07.2021 1758.00 1958.00 PLN rezerwuj
Promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Terminy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.
02/CT/WŁOCB/L21 21.07.2021 - 30.07.2021 1758.00 1958.00 PLN rezerwuj
Promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Terminy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

RIMINI - MIRABILANDIA - WENECJA - SAN MARINO - PARTY TIME Szalone imprezy połączone z gorącym słońcem, kąpielami w ciepłym Adriatyku oraz pyszną pizzą w kraju winem płynącym.

MIEJSCOWOŚĆ:  Rimini to jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, który kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.

Obóz dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat.

 

ZAKWATEROWANIE: Hotel ABC*** położony jest zaledwie 200 m od plaży w mieście Rimini. Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach 2, 3, 4 osobowych (możliwe łóżka piętrowe) wyposażonych w telewizor z płaskim ekranem (klimatyzacja dodatkowo płatna) i łazienką. Hotel bardzo dobrze oceniony przez klientów.

WYŻYWIENIE:  we Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – kolacja, ostatnie - śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant.

1 dzień: Wyjazd autokaru według rozkładu  (wyjazd z Gdańska we wczesnych godzinach porannych), przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię.

2 dzień: Spacer po baśniowej Wenecji wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO - mieście na wodzie i 100 wyspach, które każdego roku rozpala zmysły milionów turystów. Wenecja kojarzy się z romantyzmem i karnawałową zabawą, a jej symbolem są sunące kanałami gondole. W programie zwiedzania m.in.:  Plac św. Marka z Bazyliką i Pałacem Dożów, Most Westchnień,  Plac Campo San Stefano, przejażdżkę Vaporetto czyli rejs tramwajem wodnym po Canale Grande i wiele więcej.  (należy posiadać 25 euro na tramwaj wodny  i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg. Pierwsze świadczenie kolacja.

3-8 dzień: Pobyt w Rimini. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:

 •   REPUBLIKA SAN MARINO – pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa).
 •  FESTA ITALIANA:  zwariowana CITY GAME z elementami języka włoskiego
 •  ULTIMATE FRISBEE:  plażowe zawody drużynowe frisbee. Rugby w zupełnie nowym wydaniu.
 •  LIGHTING NIGHT: wypad na promenadę w super świecącym outficie.
 •  ITALIANO SELFIE PROJECT: zwariowany konkurs na najlepsze selfie z włoskim twistem.
 •  FUN & PLAY: zabawy integracyjne, turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami.
 •  SUMMER VIBES:  chillout na plaży, kąpiele w morzu, totalne lenistwo.
 • PARTY TIME:
   - CARNABY 3FLOOR DISCO - klub cieszący się największą sympatią młodzieży z całego świata. Trzy poziomy - The Cave (hip hop i rapu), The Dance Arena (elektro i house) oraz Disco PUB(disco, rock, latino) to mega dawka genialnej zabawy. Cena za wstęp z zeszłego roku ok. 10 euro/os.
   - ALTRAMONDO STUDIOS – mega wystrój na najwyższym poziomie gwarantuje niezapomniane doznania. Piana party, animacje i występy zaproszonych gości z listy top ot the top europejskich DJ’ów to idealna recepta na mega imprezę. Cena za wstęp z zeszłego roku ok. 15 euro/os.
   -  PETER PAN – genialna miejscówka ze smakiem i fantastyczną muzyką, a także kozackim nagłośnieniem to totalna klasyka  i MUST HAVE imprez w Rimini. Cena za wstęp z zeszłego roku ok. 15 euro/os.
  (wyjście do klubów za dodatkową opłatą, dla osób pow. 16 roku życia)

9 dzień : Po śniadaniu wyjazd do PARKU ROZRYWKI – MIRABILANDIA (należy obligatoryjnie posiadać 30 euro). Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie – bilet na 2 dni. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), restauracje i bary– a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody ( 3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo.

10 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do MIRABILANDII – drugi dzień zabawy. Wyjazd w drogę powrotną.

11 dzień: Dojazd do Gdańska w godzinach późno wieczornych/nocnych.

 • TOUR DI RIMINI: wyjazd do centrum Rimini, miasta natchnienia wielu filmów Felliniego oraz przepięknej architektury pamiętającej czasy rzymskie. Zobaczycie m.in.: Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu Cena z zeszłego roku ok. 8 euro/os
 •  RZYM : całodzienna wycieczka do stolicy Włoch. W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra oraz spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Cena z zeszłego roku ok. 65 euro/os.
 • AQUAFUN : najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych: zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteki w pianie. Cena z zeszłego roku ok. 30 euro/os.

 *  Wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych.

TRANSPORT: autokar  o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek.

Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

UWAGA! Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem obsługi Klienta.

* W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Trasa główna: Gdańsk, Tczew +250 zł; Toruń, Bydgoszcz +200 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski +170 zł; Wrocław, Lublin +160 zł; Częstochowa +150 zł; Radom, Kielce +120 zł; Kraków +80 zł; Katowice +60 zł; Bielsko-Biała - bez dopłat.
Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Białystok, Poznań, Olsztyn +220 zł.

miejsce adres wyjazd powrót cena
BIAŁYSTOK Dworzec Biacomex Boh. Monte Cassino 06:30 22:55 220,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Przejazd antenowy realizowany przy min. 5 uczestnikach.
BIELSKO-BIAŁA Stacja paliw Tesco ul. Warszawska 185 19:10 09:00 0,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
BYDGOSZCZ Dworzec PKS ul. Jagiellońska 58/ MOP Otłoczyn Zachód - Autostrada Bursztynowa 87 - 700 07:30 19:30 200,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
CZĘSTOCHOWA Parking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży 14:15 13:00 150,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
GDAŃSK ul. Dąbrowskiego 4, Gdańsk; parking na górze Gradowej (obok stacji paliw Orlen) 05:00 22:30 250,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
KATOWICE Stacja Bp - McDonald's / BP przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska / Ofiar Katynia, autostrada A4 (k. Wrocław) 16:30 11:15 60,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
KIELCE ul. Ściegiennego; parking pod stadionem Korony 13:00 14:45 120,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
KRAKÓW Wyjazd: Stacja paliw ,,Arge" ul. Opolska 60, powrót: Stacja paliw LukOil, ul. Opolska 9 15:00 12:45 80,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
LUBLIN Hala MOSiR Al. Zygmuntowskie (obok Orlenu) 05:30 21:30 160,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne
ŁÓDŹ ul. Służbowa; parking obok DW PKP Łódź - Widzew LUB Stacja paliw Shell ul. Rokicińska 192 12:30 15:00 170,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
OLSZTYN Stacja paliw Shell, ul. Sielska 45A 00:00 00:00 220,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Przejazd antenowy realizowany przy min. 5 uczestnikach.
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Sikorskiego 43; stacja Huzar, 13:30 14:00 170,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
POZNAŃ McDonald przy CH Auchon Komorniki, ul. Głowacka 432 09:30 17:30 220,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Przejazd antenowy realizowany przy min. 5 uczestnikach.
RADOM ul. Wernera 52; stacja benzynowa Lukoil - McDonald's 07:30 19:30 120,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
TCZEW ul. Braci Grimm 4; Parking przy supermarkecie Carrefour 06:35 21:15 250,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
TORUŃ Dworzec PKP Toruń - właściwy peron lub stacja paliw Orlen ul. Słupska 1 08:30 18:30 200,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
WARSZAWA Dworzec Zachodni PKS Al. Jerozolimskie 144 LUB parking przy sklepie Decathlon ul. Warszawska 6 09:30 18:00 170,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
WROCŁAW Dworzec autobusowy ul. Sucha 1 12:00 14:30 160,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych oraz bagaż do 1.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 80 zł, 
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) + 90 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 150 zł, 
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 +120 zł.
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na  COVID-19 + 180 zł

UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP), ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na  COVID-19 oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

Odpowiedzi dot. najczęściej zadawanych pytań na temat ubezpieczeń w dobie COVID-19: https://youtu.be/b2coCGFjYc8

UWAGA:

 1. Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty - ważny min. 3 miesiące od daty powrotu z imprezy.
 2. Wskazane jest zabranie kremów z filtrem UV, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia oraz wygodnego obuwie.
 3. Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników - 100 euro. 
 4. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.
 5.  MAKSYMALNY BAGAŻ: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.)
 6.  Zalecamy posidanie karty EKUZ.

W CENĘ WLICZONO:

 • zakwaterowanie – 8 noclegów,
 • wycieczka do Wenecji,
 • transport poza granicami Polski,
 • wyżywienie wg opisu,
 • rezydenta na miejscu we Włoszech,
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • ratownika,
 • przewodnika według programu,
 • program obozu młodzieżowego,
 • wstępy wg programu,
 • ubezpieczenie KL, NNW + bagaż,
 • podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO:

 • kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 10 euro/os.,
 • taksy klimatycznej ok 15 euro,
 • biletu wstępu do Parku Rozrywki Mirabilandia oraz tramwaju wodnego  i opłaty wjazdowej do Wenecji ok. 65 euro
 • obowiązkowej opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny +10 zł,
 • obowiązkowej opłaty za Turystyczny Fundusz Pomcoowy + 10 zł,
 • dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo):
  Trasa główna: Gdańsk, Tczew +250 zł; Toruń, Bydgoszcz +200 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski +170 zł; Wrocław, Lublin, Rzeszów +160 zł; Częstochowa +150 zł; Radom, Kielce +120 zł; Kraków +80 zł; Katowice +60 zł; Bielsko-Biała - bez dopłat.
  Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Białystok, Poznań, Olsztyn +220 zł.
 1. Opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10.00 PLN
 2. Opłata za Turystyczny Fundusz Pomocowy: 10.00 PLN
 3. Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut: 80.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) : 90.00 PLN
 5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży: 80.00 PLN
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
 6. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych: 150.00 PLN
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
 7. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19: 180.00 PLN
 8. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19: 120.00 PLN
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!