Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Bon Turystyczny

Polski Bon Turystyczny jest narzędziem, który ma na celu wsparcie finansowe polskich rodzin, osłabionej przez skutki pandemii COVID-19. Dopłata do wypoczynku  pośrednio pomoże osłabionej branży turystycznej.

Ile wynosi i komu przysługuje Bon Truystyczny? Jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jak zapłacić Bonem Turystycznym? Zostaną Państwo poproszeni o podanie 16-cyfrowego numeru, który my jako podmiot uprawniony do otrzymywania płatności w formie Bonu Turystycznego, zastosujemy w naszym systemie. Numer obsługi płatnosci bonu należy wysłać do nas drogą emailową na adres biuro@ctravel.pl wraz z informacją dot. kwoty, numeru rezerwacji oraz numerem telefonu, który został podany podczas rejestracji Bonu. 

W momencie zastosowania przez nas 16-cyfrowego numeru otrzymają Państwo sms z kodem potwierdzającym, który należy podać doradcy Biura Obsługi Klienta Czerwiński Travel. To Państwo finalnie potwierdzacie płatność, dlatego tak ważny jest stały kontakt telefoniczny. 

 


 

Więcej informacji o Bonie Turystycznym: https://bonturystyczny.polska.travel