Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

AKADEMIA ROCKA - ZAKOPANE ROCK CAMP

Miejsce: Polska / Zakopane, wiek: 12 - 19 lat, transport: Autokar
01/CT/ZAKAR/L21 09.08.2021 - 18.08.2021 2049.00 2199.00 PLN rezerwuj

ROCK CAMP to obóz adresowany do młodych muzyków, którzy znają już podstawy gry na instrumencie. Ważne, żebyście potrafili zagrać od początku do końca prosty kawałek. Nie musicie mieć doświadczenia w grze w zespole - takiego nabierzecie na naszym obozie. Obóz realizowany przy współpracy z największą w Polsce prywatną szkołą muzyczną - Akademią Rocka. (www.akademiarocka.pl)

UWAGA! Wyjazd może być realizowany w ramach BONU TURYSTYCZNEGO!

MIEJSCOWOŚĆ: Zakopane jest położone u podnóży Tatr w kotlinie między Gubałówką a masywem Giewontu. Jest to najsłynniejsza w Polsce miejscowość wypoczynkowa i turystyczna. Z  roku na rok przyciąga coraz to więcej turystów i wczasowiczów, którzy wyjeżdżając spod Tatr obiecują sobie częste tu powroty. Miasto przyciąga nie tylko widokami i malowniczymi szlakami oraz niepowtarzalnym klimatem autentycznej ludowej kultury podhalańskich górali.

Obóz dla młodzieży w wieku 12-19 lat.

ZAKWATEROWANIE: Dom Wypoczynkowy "Małgorzata”, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami  po generalnym remoncie w 2020 r. Obiekt usytuowany jest w zacisznej okolicy Zakopanego na Olczy – najbardziej malowniczej dzielnicy miasta. Widoki z okien ośrodka zapierają dech w piersiach. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://dwhalny.pl/galeria/

DO DYSPOZYCJI: stołówka, sala dyskotekowa z lustrami, sala rekreacyjna, bilard, piłkarzyki, ping-pong. Wokół ośrodka znajduje się bardzo duży, ogrodzony teren zielony z boiskiem  do siatkówki i  piłki nożnej.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Na czas obozu staniecie się częścią zespołu muzycznego. Przejdziecie przez najważniejsze etapy z życia zespołu – założycie swój band, wymyślicie nazwę zespołu,  będziecie grać próby, nagracie demo i zagracie koncert. Na każdym etapie będą Wam pomagać nauczyciele AKADEMII ROCKA. W czasie trwania obozu zdobędziecie doświadczenie muzyczne, które jest nieporównywalne z żadnym innym. Nauczycie się współpracować z innymi muzykami, poznacie smak studia nagrań, poznacie tremę koncertową i radość z udanego występu. Zdobędziecie również muzycznych przyjaciół, z którymi będziecie mogli dalej grać, nawet po zakończeniu obozu.

Gitarzyści i basiści powinni zabrać na obóz swoje gitary, perkusiści - pałeczki. Wzmacniacze, perkusja i sprzęt do nagłośnienia wokalu będzie na miejscu.

AKADEMIA ROCKA to największa w Polsce prywatna szkoła muzyczna.
Powstała w 2010 roku w Warszawie. W kadrze szkoły są przedstawiciele takich zespołów jak Vader, Wilki, John Porter Band, czy Pablopavo i Ludziki. W trakcie dziesięcioletniej historii szkoła kształciła ponad 2500 uczniów organizując dla nich lekcje indywidualne, warsztaty i koncerty.
Akademia Rocka ma własne studio nagrań oraz szkołę II stopnia.
Występy uczniów szkoły dostępne na stronie:  http://akademiarocka.pl/nasi-uczniowie/

MOC ROCKA

THE STAR IS BORN – NARODZINY GWIAZDY: Na początku obozu zostaniecie podzieleni na zespoły. Wybierzecie utwory, które będziecie grać oraz nazwę Waszego składu. Codziennie będziecie grać próby oraz ćwiczyć partie indywidualne. Na jednej z prób rozstawimy sprzęt studyjny, który specjalnie na tę okazję przyjedzie ze Studia Nagrań Akademii Rocka. Próba zostanie nagrana, a utwory zmiksowane przez profesjonalnych realizatorów. Będzie to dla Was niesamowita pamiątka.

W czasie trwania obozu będziecie brać udział w dodatkowych warsztatach, które pozwolą Wam lepiej przygotować się do występu:

 •   PODSTAWOWE TERMINY MUZYCZNE – ten warsztat będzie na samym początku obozu. Pozwoli Wam łatwiej się porozumiewać na próbach. Dowiecie się co to jest metrum, tempo, tonacja, skala, riff, lead czy solówka.
 •   JAM SESSION– w trakcie obozu weźmiecie udział w tej niesamowitej formie wspólnego grania. Dzięki temu będziecie mogli pograć z innymi muzykami niż ci, z którymi na co dzień jesteście w zespole. Spróbujecie również swoich sił w improwizacji.
 •   SCENA – ten warsztat pozwoli Wam się lepiej przygotować do występu finałowego. Porozmawiamy o zachowaniu scenicznym, stroju, o nagłośnieniu, frontach, monitorach. Dowiecie się, co powinien zrobić przed występem profesjonalny muzyk.

GRANDE FINALE w postaci prawdziwego show.  NA KONIEC OBOZU DACIE CZADU PODCZAS FINAŁOWEGO KONCERTU NA SCENIE Z PRAWDZIWYM NAGŁOŚNIENIEM I OŚWIETLENIEM.

 

PO PRÓBACH….

LIP DUB STORY: nakręcicie szalony teledysk na bazie najgorętszego wakacyjnego hitu 2021! „Światła, kamera, akcja”! Poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy z TOP-10 Światowej Listy Przebojów.

ŻYCIE W RYTMIE TIK TOK! założycie własnego TikToka! Weźmiecie udział w najciekawszych i najpopularniejszych prankach i zabawkach! Dołączycie do grona światowych TikTokersów!

ZORBING: czyli ekstremalny  sport w KULI SFERYCZNEJ. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia! Tą animację zapamiętacie na bardzo długo!

BUUBLE FOOTBALL CZYLI BUMPER BALL: absolutna nowość na rynku rozrywki aktywnej. Rozegracie ekscytujący kolonijny turniej piłki nożnej… ale każdy z Was będzie ubrany
w DMUCHANĄ KULĘ amortyzującą upadek. Będziecie się turlać, odbijać od przeciwników
i dużo śmiać. Zabawa nie z tej ziemi!

PAINTBALL: będziecie mogli poczuć się jak na prawdziwym polu walki. Po szczegółowym szkoleniu ruszy do boju. Każdy uczestnik wyposażony w mundur, maskę i marker staje się żołnierzem i wspólnie ze swoją drużyną ustala taktyką bojową.

ŁUCZNICTWO: spróbujecie swoich sił w strzelaniu z łuku do tarcz. Odkryjecie kto ma w sercu ducha Robin Hooda.

SZALONY AQUAPARK - TERMA BANIA: karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta ANAKONDA, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia TURBO. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla Was przez 3 godziny w nowoczesnym AQUAPARKU TERMA BANIA.

STRATEGICZNA GRA TERENOWA: integracja, praca w grupach, ciekawe zadania, wyzwania, wzajemne wsparcie i  podejmowanie decyzji. Sprawdzicie swoją wytrwałość i wrodzony spryt.

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO - SKOCZNIE NARCIARSKIE, KRUPÓWKI: nie może Was tam zabraknąć. Najbardziej charakterystyczne miejsca stolicy polskich Tatr nie będą Wam obce.

ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE: weźmiecie udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się mnóstwo różnych atrakcji:

 •  MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie.
 •  ROLLER COASTER F1 - jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie Środkowo-Wschodniej
 •  TSUNAMI DROPPER
 •  SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
 •  A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.

Cena: 129 zł* wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2020 przez Energylandia.

TRANSPORT: autokar  na trasie Warszawa – Zakopane – Warszawa, wyposażony w WC, DVD, barek. Wyjazd i powrót z/do Warszawy w godzinach południowych.

UWAGA! Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem obsługi Klienta.

miejsce adres wyjazd powrót cena
BYDGOSZCZ Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
CZĘSTOCHOWA Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej, powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 120,00 zł.
DOJAZD WŁASNY Dom Wypoczynkowy Małgorzata Rybkówka 9, 34-500 Zakopane 00:00 00:00 0,00 zł.
GDYNIA Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
KATOWICE Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 120,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
KRAKÓW Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej, powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 90,00 zł.
LUBLIN Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 170,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
ŁÓDŹ Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej, powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 170,00 zł.
MALBORK Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
OLSZTYN Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej, powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 170,00 zł.
POZNAŃ Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 170,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
RZESZÓW Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 100,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
TCZEW Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
TORUŃ Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
WARSZAWA Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej., powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej. 00:00 00:00 170,00 zł.
WROCŁAW Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 150,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą. 
Warsztaty muzyczne  z profesjonalną kadrą ze szkoły muzycznej Akademii Rocka.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na  COVID-19 + 90 zł

UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej.

W CENĘ WLICZONO:

 •  zakwaterowanie,
 •  wyżywienie,
 •  opiekę kadry pedagogicznej, medycznej,
 •  warsztaty muzyczne z profesjonalną kadrą ze szkoły muzycznej Akademii Rocka,
 •  program obozu, 
 •  ubezpieczenie NNW, 
 • opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 •  podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO: 

 • transportu, w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

Trasa główna: Warszawa, Piotrków Trybunalski + 170zł;  Łódź+ 170zł;  Częstochowa + 120 zł; Kraków + 90 zł.
Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Katowice +120 zł; Lublin, Poznań +170 zł; Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń + 200 zł; Rzeszów + 100 zł; Wrocław +150 zł, Gdynia, Tczew, Malbork +200 zł;  Dojazd własny – brak dopłat.         

 1. ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut: 80.00 PLN
 2. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży: 60.00 PLN
 3. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP): 120.00 PLN
 4. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19: 90.00 PLN
  Ubezpieczenia stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
Organizator: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.