Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

AKADEMIA ROCKA - ZAKOPANE ROCK CAMP

Miejsce: Polska / Zakopane, wiek: 12 - 19 lat , transport: Autokar
01/CT/ZAKAR/L21 09.08.2021 - 18.08.2021 2199.00 PLN [ zakończona ]

ROCK CAMP to obóz adresowany do młodych muzyków, którzy znają już podstawy gry na instrumencie. Ważne, żebyście potrafili zagrać od początku do końca prosty kawałek. Nie musicie mieć doświadczenia w grze w zespole - takiego nabierzecie na naszym obozie. Obóz realizowany przy współpracy z największą w Polsce prywatną szkołą muzyczną - Akademią Rocka. (www.akademiarocka.pl)

UWAGA! Wyjazd może być realizowany w ramach BONU TURYSTYCZNEGO!

MIEJSCOWOŚĆ: Zakopane jest położone u podnóży Tatr w kotlinie między Gubałówką a masywem Giewontu. Jest to najsłynniejsza w Polsce miejscowość wypoczynkowa i turystyczna. Z  roku na rok przyciąga coraz to więcej turystów i wczasowiczów, którzy wyjeżdżając spod Tatr obiecują sobie częste tu powroty. Miasto przyciąga nie tylko widokami i malowniczymi szlakami oraz niepowtarzalnym klimatem autentycznej ludowej kultury podhalańskich górali.

Obóz dla młodzieży w wieku 12-19 lat.

ZAKWATEROWANIE: Dom Wypoczynkowy "Małgorzata”, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami  po generalnym remoncie w 2020 r. Obiekt usytuowany jest w zacisznej okolicy Zakopanego na Olczy – najbardziej malowniczej dzielnicy miasta. Widoki z okien ośrodka zapierają dech w piersiach. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://dwhalny.pl/galeria/

DO DYSPOZYCJI: stołówka, sala dyskotekowa z lustrami, sala rekreacyjna, bilard, piłkarzyki, ping-pong. Wokół ośrodka znajduje się bardzo duży, ogrodzony teren zielony z boiskiem  do siatkówki i  piłki nożnej.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Na czas obozu staniecie się częścią zespołu muzycznego. Przejdziecie przez najważniejsze etapy z życia zespołu – założycie swój band, wymyślicie nazwę zespołu,  będziecie grać próby, nagracie demo i zagracie koncert. Na każdym etapie będą Wam pomagać nauczyciele AKADEMII ROCKA. W czasie trwania obozu zdobędziecie doświadczenie muzyczne, które jest nieporównywalne z żadnym innym. Nauczycie się współpracować z innymi muzykami, poznacie smak studia nagrań, poznacie tremę koncertową i radość z udanego występu. Zdobędziecie również muzycznych przyjaciół, z którymi będziecie mogli dalej grać, nawet po zakończeniu obozu.

Gitarzyści i basiści powinni zabrać na obóz swoje gitary, perkusiści - pałeczki. Wzmacniacze, perkusja i sprzęt do nagłośnienia wokalu będzie na miejscu.

AKADEMIA ROCKA to największa w Polsce prywatna szkoła muzyczna.
Powstała w 2010 roku w Warszawie. W kadrze szkoły są przedstawiciele takich zespołów jak Vader, Wilki, John Porter Band, czy Pablopavo i Ludziki. W trakcie dziesięcioletniej historii szkoła kształciła ponad 2500 uczniów organizując dla nich lekcje indywidualne, warsztaty i koncerty.
Akademia Rocka ma własne studio nagrań oraz szkołę II stopnia.
Występy uczniów szkoły dostępne na stronie:  http://akademiarocka.pl/nasi-uczniowie/

MOC ROCKA

THE STAR IS BORN – NARODZINY GWIAZDY: Na początku obozu zostaniecie podzieleni na zespoły. Wybierzecie utwory, które będziecie grać oraz nazwę Waszego składu. Codziennie będziecie grać próby oraz ćwiczyć partie indywidualne. Na jednej z prób rozstawimy sprzęt studyjny, który specjalnie na tę okazję przyjedzie ze Studia Nagrań Akademii Rocka. Próba zostanie nagrana, a utwory zmiksowane przez profesjonalnych realizatorów. Będzie to dla Was niesamowita pamiątka.

W czasie trwania obozu będziecie brać udział w dodatkowych warsztatach, które pozwolą Wam lepiej przygotować się do występu:

 •   PODSTAWOWE TERMINY MUZYCZNE – ten warsztat będzie na samym początku obozu. Pozwoli Wam łatwiej się porozumiewać na próbach. Dowiecie się co to jest metrum, tempo, tonacja, skala, riff, lead czy solówka.
 •   JAM SESSION– w trakcie obozu weźmiecie udział w tej niesamowitej formie wspólnego grania. Dzięki temu będziecie mogli pograć z innymi muzykami niż ci, z którymi na co dzień jesteście w zespole. Spróbujecie również swoich sił w improwizacji.
 •   SCENA – ten warsztat pozwoli Wam się lepiej przygotować do występu finałowego. Porozmawiamy o zachowaniu scenicznym, stroju, o nagłośnieniu, frontach, monitorach. Dowiecie się, co powinien zrobić przed występem profesjonalny muzyk.

GRANDE FINALE w postaci prawdziwego show.  NA KONIEC OBOZU DACIE CZADU PODCZAS FINAŁOWEGO KONCERTU NA SCENIE Z PRAWDZIWYM NAGŁOŚNIENIEM I OŚWIETLENIEM.

 

PO PRÓBACH….

LIP DUB STORY: nakręcicie szalony teledysk na bazie najgorętszego wakacyjnego hitu 2021! „Światła, kamera, akcja”! Poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy z TOP-10 Światowej Listy Przebojów.

ŻYCIE W RYTMIE TIK TOK! założycie własnego TikToka! Weźmiecie udział w najciekawszych i najpopularniejszych prankach i zabawkach! Dołączycie do grona światowych TikTokersów!

ZORBING: czyli ekstremalny  sport w KULI SFERYCZNEJ. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia! Tą animację zapamiętacie na bardzo długo!

BUUBLE FOOTBALL CZYLI BUMPER BALL: absolutna nowość na rynku rozrywki aktywnej. Rozegracie ekscytujący kolonijny turniej piłki nożnej… ale każdy z Was będzie ubrany
w DMUCHANĄ KULĘ amortyzującą upadek. Będziecie się turlać, odbijać od przeciwników
i dużo śmiać. Zabawa nie z tej ziemi!

PAINTBALL: będziecie mogli poczuć się jak na prawdziwym polu walki. Po szczegółowym szkoleniu ruszy do boju. Każdy uczestnik wyposażony w mundur, maskę i marker staje się żołnierzem i wspólnie ze swoją drużyną ustala taktyką bojową.

ŁUCZNICTWO: spróbujecie swoich sił w strzelaniu z łuku do tarcz. Odkryjecie kto ma w sercu ducha Robin Hooda.

SZALONY AQUAPARK - TERMA BANIA: karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta ANAKONDA, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia TURBO. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla Was przez 3 godziny w nowoczesnym AQUAPARKU TERMA BANIA.

STRATEGICZNA GRA TERENOWA: integracja, praca w grupach, ciekawe zadania, wyzwania, wzajemne wsparcie i  podejmowanie decyzji. Sprawdzicie swoją wytrwałość i wrodzony spryt.

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO - SKOCZNIE NARCIARSKIE, KRUPÓWKI: nie może Was tam zabraknąć. Najbardziej charakterystyczne miejsca stolicy polskich Tatr nie będą Wam obce.

ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE: weźmiecie udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się mnóstwo różnych atrakcji:

 •  MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie.
 •  ROLLER COASTER F1 - jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie Środkowo-Wschodniej
 •  TSUNAMI DROPPER
 •  SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
 •  A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.

Cena: 129 zł* wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2020 przez Energylandia.

TRANSPORT: autokar  na trasie Warszawa – Zakopane – Warszawa, wyposażony w WC, DVD, barek. Wyjazd i powrót z/do Warszawy w godzinach południowych.

UWAGA! Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem obsługi Klienta.

miejsce adres wyjazd powrót cena
BYDGOSZCZ Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
CZĘSTOCHOWA Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej, powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 120,00 zł.
DOJAZD WŁASNY Dom Wypoczynkowy Małgorzata Rybkówka 9, 34-500 Zakopane 00:00 00:00 0,00 zł.
GDYNIA Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
KATOWICE Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 120,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
KRAKÓW Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej, powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 90,00 zł.
LUBLIN Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 170,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
ŁÓDŹ Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej, powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 170,00 zł.
MALBORK Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
OLSZTYN Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej, powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 170,00 zł.
POZNAŃ Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 170,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
RZESZÓW Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 100,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
TCZEW Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
TORUŃ Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.
WARSZAWA Wyjazd: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu zostaną podane w informacji wyjazdowej., powrót: Godziny wyjazdów jak również miejsce powrotu zostaną podane w informacji wyjazdowej. 00:00 00:00 170,00 zł.
WROCŁAW Miejsce i godziny wyjazdów zostaną podane w informacji wyjazdowej 00:00 00:00 150,00 zł.
Uwagi: Wyjazd z a przy łącznej grupie min. 5 osób. (bus lub PKP), potwierdzenie miejsca wyjazdu najpóźniej na 5 dni przed wyjazdem.

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą. 
Warsztaty muzyczne  z profesjonalną kadrą ze szkoły muzycznej Akademii Rocka.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł, 
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł, 
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 + 90 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę +100 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 130 zł

UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej

Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej.

W CENĘ WLICZONO:

 •  zakwaterowanie,
 •  wyżywienie,
 •  opiekę kadry pedagogicznej, medycznej,
 •  warsztaty muzyczne z profesjonalną kadrą ze szkoły muzycznej Akademii Rocka,
 •  program obozu, 
 •  ubezpieczenie NNW, 
 • opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 •  podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO: 

 • transportu, w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

Trasa główna: Warszawa, Piotrków Trybunalski + 170zł;  Łódź+ 170zł;  Częstochowa + 120 zł; Kraków + 90 zł.
Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Katowice +120 zł; Lublin, Poznań +170 zł; Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń + 200 zł; Rzeszów + 100 zł; Wrocław +150 zł, Gdynia, Tczew, Malbork +200 zł;  Dojazd własny – brak dopłat.         

 1. Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut: 80.00 PLN
 2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży: 60.00 PLN
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP): 120.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: 130.00 PLN
 5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: 100.00 PLN
  UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.
Organizator: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.